Makyaj Ürünleri 4. Hayvan Temali Yarisma Oylamasi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

temaya uygun en carpici makyaj sizce hangisi?

• 1. yarismaci

OY: 41 7,2%
  • 2. yarismaci

OY: 20 3,5%
  • 3. yarismaci

OY: 8 1,4%
  • 4. yarismaci

OY: 155 27,3%
  • 5. yarismaci

OY: 7 1,2%
  • 6. yarismaci

OY: 116 20,5%
  • 7. yarismaci

OY: 83 14,6%
  • 8. yarismaci

OY: 23 4,1%
  • 9. yarismaci

OY: 0 0,0%
  • 10. yarismaci

OY: 6 1,1%
  • 11. yarismaci

OY: 4 0,7%
  • 12. yarismaci

OY: 33 5,8%
  • 13. yarismaci

OY: 1 0,2%
  • 14. yarismaci

OY: 3 0,5%
  • 15. yarismaci

OY: 16 2,8%
  • 16. yarismaci

OY: 48 8,5%
  • 17. yarismaci

OY: 3 0,5%

• Ankete Katılan
    567
  • Anket Kapalı .
butun fot.larda acıldı iikıde beklemıssım

hepinize bol sans ...kıme oyumu verdigimi soylemeyecegim tabiki =)

Kedi profiline bak çiçam kimseye bisey duyuramiyom millet resimlere daldi,
iyisi mi burdan yaziyim :roflol:

ohhh sonundaa 7 yide gördümm var yaa süpersinizz ne diyimmm şimdi aklım iice karıştıı karar veremiorum kimi seçceğime.amaa bazı üyelerrin kim oldugu belii anlaşılıo direkkkk:):):)teknomu artezi ilarzumu dingilterekraliçemi tanımamaya hacet yok zaten:)

hepsi birbirinden gusel ama bence 4. çok emekli uğraştıran birşey olmuş ben çok begendim hepsinin ellerine yüregine sağlık alkisalkisalkis

tadlii canım seninde emeğinee sağlık ugraştın didindin durdun fotoları açcam dieeea.s.anamm topikk 24 kişiye ulaşmış baktıgım en kalabalık topikk bu

tek kelimeyle harikasınız ya baya çekişmeli olacak bu sefer sanırsam bakalım kim kazanacak hihoyyyt

size yuh diyorum ben:1shok:
yeminle kararsız kaldım oy verirkenkafamçokkarıştımuhteşemsiniz hepiniz:lepi:
valla 3 kişi arasında çok kararsız kaldım,ama yine gönül rahatlığı ile verdim oyumu:asigim:başarılar dilerim hepinize canlarımopuyorumnanaktan

Kızlar her yarışmada kurallar öyle değişiyorki inanın takip etmek çok zor
Kiminde isim yazılıyo kiminde yazılmıyor
Bende isim yazmış bulundum tadli arkadaşımdanda ses çıkmayınca herhalde yasak değildir dedim
Fakat zaten artık istesekte istemesekte nerdeyse burdaki çoğu kişinin yüzünü tanıdık
O yüzdende isim yazılıp yazılmamasının bence artık bi esprisi kalmadı bence
Eğer isim yazdığım için yarışmanın akışı bozulacaksada resmim kaldırılabilir bence hiç sorun değil

Hepinize bol şanslar a.s.

Kızlar her yarışmada kurallar öyle değişiyorki inanın takip etmek çok zor
Kiminde isim yazılıyo kiminde yazılmıyor
Bende isim yazmış bulundum tadli arkadaşımdanda ses çıkmayınca herhalde yasak değildir dedim
Fakat zaten artık istesekte istemesekte nerdeyse burdaki çoğu kişinin yüzünü tanıdık
O yüzdende isim yazılıp yazılmamasının bence artık bi esprisi kalmadı bence
Eğer isim yazdığım için yarışmanın akışı bozulacaksada resmim kaldırılabilir bence hiç sorun değil

Hepinize bol şanslar a.s.

kedi konusmada profiline bak:mymeka:
:roflol:

harikasınız kızlarr, dönüp dönüp bir daha baktım, bir-iki kişi dışında yarışmacıları tanımıyorum zaten...anlamadım yani kim kimdir diye...karar veremedim, yarın bidaha bakıcam..hepinizin ellerine sağlık opuyorumnanaktan ..bambucu cok hoşsunnn kaydirigubbakcemile3
yalnız bir sorum var, 9 numaralı yarışmacı, gözler lens mi? eğer kendi gözlerinse maşalllahhh, allah nazardan saklasın, bayıldm, tek kelimeyle harikaaa, eğer lenssee yine bayıldım, yine harika, marka ve rengi bana mesaj atarmısın , cok merak ettiiiimmm , lütfen zemuszemus

kızlar inanamıyorum sizlere süpersiniz hepiniz yaaa
2. yarışmacının makyajına bittim çok güzel ve zebralıya maşallah sizlereeeee

takip etmeye çalışacağım çiçekler:))

arzum gusum nerden giriyon sen bibem,
farkin farkediliyo cicam :roflol:

aso'ma ithafen çiçam :asigim:

yokk canımm lensss değill teşekkür ederimm güzell sözlerin için utandım gece gecee.:kedi:lens var ama numeroluu şeffaff:sinifsinif:

Hepside birbirinden güzel ama, ben en çok 4,8,12 ve 16 ı beğendim içlerinden birisinede oyumu verdim,

valla inanın süpersiniz,bayıldım kızlar....
her biri muhteşem :)
emeklerinize sağlık ....

X