Makyaj Ürünleri 4. Hayvan Temali Yarisma Oylamasi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

temaya uygun en carpici makyaj sizce hangisi?

• 1. yarismaci

OY: 41 7,2%
  • 2. yarismaci

OY: 20 3,5%
  • 3. yarismaci

OY: 8 1,4%
  • 4. yarismaci

OY: 155 27,3%
  • 5. yarismaci

OY: 7 1,2%
  • 6. yarismaci

OY: 116 20,5%
  • 7. yarismaci

OY: 83 14,6%
  • 8. yarismaci

OY: 23 4,1%
  • 9. yarismaci

OY: 0 0,0%
  • 10. yarismaci

OY: 6 1,1%
  • 11. yarismaci

OY: 4 0,7%
  • 12. yarismaci

OY: 33 5,8%
  • 13. yarismaci

OY: 1 0,2%
  • 14. yarismaci

OY: 3 0,5%
  • 15. yarismaci

OY: 16 2,8%
  • 16. yarismaci

OY: 48 8,5%
  • 17. yarismaci

OY: 3 0,5%

• Ankete Katılan
    567
  • Anket Kapalı .
7 numaraya verdim ama çok kararsız kaldım hepsi birbirinden güzel yaa kızlar emeğinize sağlık harikasınız 7 numara sen number one sın ama canım gerçekten bayıldımmmm opuyorumnanaktan

tekknoooooo sen yine almışsın canımyerimsenibenbize rakibe olamıycenn o yüzdennn almıoruz seni aramızaaalülülülülülü

tekknoooooo sen yine almışsın canımyerimsenibenbize rakibe olamıycenn o yüzdennn almıoruz seni aramızaaalülülülülülü

nerde almışım :dilcikar:göremiyorummsengözlerimebaksanabyitmez oyların hepsi bana olmalıydıı:dilcikar::roflol::roflol::roflol:açgözlüteknosmiledelikafadulden

bu yarışmayı istemi,yorumm yeniden yapılsın çıbıkkkkkkkkkkk yoksaaa yıkarım ortalığıııı:jeyyar::roflol::roflol::roflol:

süpersiniz kızlar va ağzım açık kaldı.hepinizi tek tek tebrik ediyorum.oyumu kullandımm.ama zor bi karar oldu açıkçası.4-5 foto arasında kararsız kaldım.sonunda hakeden kazansınnnnn...

nerde almışım :dilcikar:göremiyorummsengözlerimebaksanabyitmez oyların hepsi bana olmalıydıı:dilcikar::roflol::roflol::roflol:açgözlüteknosmiledelikafadulden

nannn doyumsuzz karıı siftahh yapmışsınn en azındann bizde o da yokkkaydirigubbakcemile3mafoldumben

yaa o kadar kararsız kaldım ki..
hepsi birbirinden güzel.
kime oy vereceğimi bilemedim..
en sonunda en çok uğraştığını düşündüğüm birine verdim..
vatana millete hayırlı uğurlu olsun :lepi:

Oyumu kullandım herkese başarılar diliyorum bende vereliniortak seçim yaprken zorlandım ama hepsi çok başaırlı olmuş tebrik ederim hepinizi alkisalkisalkis

anam hic haberi olmadi :bbo:
yoksa ben de katilirdim : )delikafadulden

oyumu kullandim zemuszemus

ayyyyyyyyyyyyyyyy 6 oy olmusssssssss allah razı olsun ablalarrr oruc agzımla dua edıyom valla her dedınız olsun ınsallah :):):)
oy dılencem kızlar nerde oy vardır fazla veren olurmu

X