Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 4 harekette güzel göğüsler

T

tılsım33

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi tılsım33

Şınav çekin

Şekildeki gibi elleriniz ve dizlerinizin üzerinde durun. Dirsekleriniz yana doğru bakmalı. Kollarınızı dirseklerinizden büküp aşağı yukarı doğru inip çıkarak şınav çekin. Bu hareketi 12 kez tekrarlayın. Hareketler sırasında düzenli olarak nefes alıp vermeyi unutmayın. Bu hareketle göğüs ve arka kol kaslarını çalıştırmış olacaksınız. Bunun dışında ön omuz kaslarınız da aktif hale gelecek. Şınav, özellikle kuvvetsiz olanlar ve yeni başlayanlar için oldukça iyi bir başlangıç hareketi aynı zamanda...

Daire çizin

Yere dümdüz, sırtüstü uzanın. Bacaklarınız dizlerinizden bükük şekilde dursun. İki elinize dambıl ya da 1’er litrelik su şişeleri alın. Şimdi 'dambıl fly’ hareketini yapmaya başlayabilirsiniz. Bunun için, Kollarınız gergin bir şekildeyken havada yukarıdan aşağıya büyük daireler çizin. 12 kez tekrarlayacağınız bu hareket göğsünüzün tam açılmasını sağlıyor ve sarkmaları önlüyor.

Açıp kapayın

Yerde, dizlerinizin üzerinde durun. Gövdeniz mümkün olduğunca dik olsun. Ellerinize yine ağırlıklar alın ve kollarınızı dirseklerden bükük şekilde ortada birleştirin. İki kolunuzu da yanlara doğru açın. Ardından ilk pozisyonunuza dönün. Bu açıp kapama hareketini aynı şekilde 12 kez tekrarlayın.

Ve biraz zorlanın

Son egzersizimiz tam şınav çekme. Kollar tamamen gergin olsun. Tüm vücut ağırlığınız kollarınızın üzerinde. Yine düzenli nefes alış verişine dikkat ederek şınav çekin. Fakat karnınızın yere değmemesine dikkat etmelisiniz. Bunun için 4 -5 cm. bir alçalma yapmanız yeterli. Başta zorlansanızda 12 kez yapmayı ihmal etmeyin. Bu sayıyı gün geçtikçe daha da artırabilirsiniz. Bu hareketin tüm göğüs kaslarınızın çalışmasını sağladığını da ekleyelim.

• Konu Sahibi tılsım33
göğüs kaslarını çalıştırmada bu hareketler oldukça faydalı..ayrıca şınavın kalp kaslarına iyi geldiğini duymuştum...

• Konu Sahibi tılsım33
ewt sınav faydalı arkdslar yalnız kontrolsuz nefes alıp vermek kalp buyumesı yapar az mıktarda duzenlı ve kontrollu nefes alıp verırsek etkısının goruruz :bbo:

• Konu Sahibi tılsım33
evet çok faydalı ileriki yaşlardada sarkmaları engeller

• Konu Sahibi tılsım33
süpersin paylaştığın için teşekkür ederim..aslında kocaman olup sarkık olmasındansa..küçük olup bu egzersizler sayensinde düzgün şekilli olması daha iyi olmazmı ne dersiniz..

• Konu Sahibi tılsım33
bu hareketler çok faydalı arkadaşlar.ben hafta da 3 gün aktif spor yapıyorum ve yaklaşık 10-15 dk ara göğüs kasları ile omuz kasları için çalışıyorum.ve çok faydasını gördüm. kesinlikle tavsiye ederim.

• Konu Sahibi tılsım33
paylaşım için teşekkürler arkadaşlar..[/:enbuyukkk::dance:B]...

• Konu Sahibi tılsım33
ben de tam böyle bir konu arıyordum.
bu aralar biraz spor yapmaya başladım. bunları da ekleyeceğim teşekkürler...

• Konu Sahibi tılsım33
süpersin paylaştığın için teşekkür ederim..aslında kocaman olup sarkık olmasındansa..küçük olup bu egzersizler sayensinde düzgün şekilli olması daha iyi olmazmı ne dersiniz..

Kesinlikle doğru.. Çünkü o dediğin ikisi bende var. Büyük olmasındansa ve sarkık olmasındansa küçük olmasını canı gönülden isterdim. Millet neden büyütmek istiyo anlamıyorum

• Konu Sahibi tılsım33
bnde büyük gögsü sevmem 82 keşke tam 80 olsa daha ii olur :::::::::::):))))))

• Konu Sahibi tılsım33
arkadaşlar çoğunuz ameliyat olmak istemiyorsunuz silikon vs taktırmakta istemiyorsunuz haliyle benim goguslerım 90 mınyon olmadıgım ıcın bedenımde bıraz kucuk duruyorlardı ama bende sarkma sorunu yasadım nefret ettım bazen kendımden cok kafama taktım.Boyum 1,75 kılom 65 bu bedene 90 kucuk geldi biraz sarkmada olunca.Kulaktan dolma hıkayeler yerıne hep bugune kadar doktorumun tavsıyelerını aldım her konuda basını sısırdım ama deyiyor.Kremlere güvenmeyin bence cunku bıtkısel degıl ıcınde bırcok kımyasallar var ve bugun olmasada 40 yasından sonra kotu etkılerını goreceksınız allah korusun.Benim size vereceğim deneyimli tavsiye kasları geliştirme olacak.Kucuk bır yastıgı alıp kucagınızda 50 kere sıkın sabah ve aksam bunu yapın ben 15 gunde faydasını gordum.Büyütmüyor fakat kasları kuvvetlendırdıgı ıcın goguslerı dıklestırıyor dıklesınce haliyle daha buyuk ve guzel gozukuyorlar.Bunu 1 ay deneyin faydasını %100 göreceksiniz ben çok faydasını gördüm eskiden aynaya bakınca sinirim bozuluyordu kucuk gıbı duruyorlardı şimdi çok mutluyum gıydıklerım bıle daha guzel yakısıyor sankı

• Konu Sahibi tılsım33
teşekkürler canım mutlaka denemeli ama şınav çok zor yaaaa.s.

• Konu Sahibi tılsım33
ya sarkık olup olmadıgını nasıl anlıyorsunuz?

• Konu Sahibi tılsım33
altına kalem koy canım yere düşerse sarkık diil demektir yerimseniben

• Konu Sahibi tılsım33
bu hareketler göğsü küçültmesin
küçültmek isteyenlerde de buna benzer harektler vardı bilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…