4 gün gebelik testi yarım saat snr pozitif

Ben bu şekilde öğrendim

Tam dört gün önce adetime dört gün vardı testi yaptım tek çizgiydi bir saat sonra tekrar baktım ikinci çizgi silik bir şekilde gözüküyor inanamadım her gün her saat tekrarladım 8-10 test yapmışımdır hepsinde çıktı o silik çizgi bence hamilesiniz allah kucağınıza almayı nasip eder inşallah bu arada erken gebelik testi yapsaydınız daha belirgin çıkardı kaset testlere nazaran daha belirgin oluyor

Eklentiler

• IMG_6150.jpeg
    238,6 KB · Görüntüleme: 79
Kimseye söyleme rabbim Ken gözlerden sakınsın sen bebişinle kendine bak maşallah . Görmüştüm bu markayı deneyeyim bi

Yaptım atarım buraya kanı bekliyorum görüp inanamıyorum

Vallahi benımde böyle bir sürü

Vallahi benımde böyle bir sürü
Ben sizle konuştuktan sonra dayanamayıp yaptım adet günüm 16 sında. Erken gebelik yaptım çıkmadı. Daha 8 günüm var adete üzüldüm biraz keşke bu kadar erken yapmasaydım

Eklentiler

• IMG_3918.jpeg
    48 KB · Görüntüleme: 75
Ben sizle konuştuktan sonra dayanamayıp yaptım adet günüm 16 sında. Erken gebelik yaptım çıkmadı. Daha 8 günüm var adete üzüldüm biraz keşke bu kadar erken yapmasaydım
Üzülmeyin daha çok var vücut bile hamile olduğunu bilmiyor ki testte çıksın bu sizi etkilemesin en azından 4-5 gün daha bekleyip yine yaparsınız

Vallahi benımde böyle bir sürür

Cooook tebrik ederim dünden belliydi zaten hayırla sağlıkla gelsin

Kızlar sonuç cıkdı ama ben ne olduğunu bilmiyorum Doktor'un teli kapalı

Öncelikle Allah’ın selamı ile başlayın mesajlara
Gebelik testi klavuzunu okudunuz mu?
Çünkü kabak gibi her yanında ilk 5 dk diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…