4 cm kist

nimbus2bin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2017
668
246
Kızlar geçenlerde kimyasal gebelik yaşadıktan sonra sağ kasığımda bi ağrı başladı anladım zaten kist olduğunu doktora gittim 4 cm kist varmış. Doğum kontrol hapı önerdi. Biz bebek istiyoduk hemde çok. Kist varken zaten gebelik oluşmaz dedi. Bu kist çabuk geçer mi. İlaç dışında doğal yöntemler var mı geçirmek için 😔 bide kimyasal gebelikle alakası varmıdır bu kistin

Kızlar geçenlerde kimyasal gebelik yaşadıktan sonra sağ kasığımda bi ağrı başladı anladım zaten kist olduğunu doktora gittim 4 cm kist varmış. Doğum kontrol hapı önerdi. Biz bebek istiyoduk hemde çok. Kist varken zaten gebelik oluşmaz dedi. Bu kist çabuk geçer mi. İlaç dışında doğal yöntemler var mı geçirmek için 😔 bide kimyasal gebelikle alakası varmıdır bu kistin
Benimde kimyasal gebelik sonrası kist olduğu söylenmişti. Doktor bir sonraki regle atılıyor genelde demişti. Ara ara ufak ağrılarım oluyordu sonra geçti. Benimde 4.5 cm di. Kimyasal gebelikle alakası var mı bilmiyorum ama basit kistler hamileliğe engel değil diye biliyordum

Oluşup döllenen yumurta ile kistin aynı tüpteyse kimyasal olabilir gibi geldi bana ☹️
Adet olunca gider normalde kistler ama 4 cm biraz büyümüş. Yumurta takviye ilacı kullandıysan veya kullanacaksan kisti daha da besler büyütür. Biliyorsun ki kist dediğin şey de bi yumurta. Büyümüş büyümüş ama çatlamamış.

Benimde 3 santim kist vardı doktor iyi huylu kist dedi adetle birlikte atılır dedi ilaç vermedi âdet olduktan sonra baktı yoktu geçmiş.

X