4 BUÇUK AYDA 22 KILO VERMENIN KESIN YÖNTEMI (DENENMIŞ)

progirlone

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2016
15
0
35
evet arkadaşlar benden size kıyak olsun bende yapıyorum ve yararını görüyorum motive edici, zayıflamayı başarmış bir arkadaştan öneriler haftada en az 1 kilo vermenin yöntemi

Son düzenleyen: Moderatör:
Kilo vermek için kulaktan doğma yada kısa araştırmalarla bir şeyler öğrenip uygulamaya çalışıp başarısız olduğunuzu görür ve duyar gibiyim, kabul edilir ki bir çok insan için kilo vermek zordur, Bende size (bu sizin dikkatinize ve çabanıza bağlı) kesin kilo vermenin yöntemini anlatacağım,Zamanında bende çok kiloluydum ve nasıl hızlı kilo vereceğimi araştırıyordum tam 97 kilo şimdi anlatacaklarımı uygulayarak 4 ila 4 buçuk ayda tartıda 75 kiloyu gördüm bu daha sonra 74 hatta 71 e kadar bile düştü, öğrendiklerimi bildiklerimi birleştirdim ve istediğim sonuca ulaştım, daha sonra dengeli beslenerek 75 kilo civarında uzun süreler kendimi tutmayı da başardım. Şimdi formülü açıklayalım...

öğün yemeğine başlamadan önce 1 kase yarım yağlı yoğurt içerisine 1 çay kaşığı toz zencefil, zerdeçal ve tarçın karıştırıp yiyin bunu günde 3-2 bazende 1 öğünde uygulayın, 1 ay uyguladıktan sonra 10 gün bırakmanız gerekir, vücutta fazla kalsiyum depolanmasını önlemek için. ben buna pek dikkat edemediğim için kandaki kalsiyum tavan sınırına yaklaşmıştı.Abartmamak lazım...

1,5 litre suyun içine geceden 6-7 tane tarçın kabuğu atın sabaha rengi çıkmış olur bu 1,5 litre suyu yatana kadar bitirin bunu her gün yapın tadına bakmayın yutun gitsin su yerine bunu için, benim farkettiğim kadarıyla anlattıklarım içerisinde en etkili olanı da bu, bunu ihmal etmeyin.Tarçın kabuklarını aktarlardan bulabilirsiniz, koyu ve traşlanmamış olanlarını tercih edin yoksa rengi 2 günde çıkmıyor.Bu şekilde hem bol bol sıvı tüketmiş oluyoruz hemde zayıflamamıza yardımcı şeyler içmiş oluyoruz.

Yemeklerde bol bol acı kullanın, kırmızı pul biber mesela bunlarda metabolizmayı hızlandırır hemde yediğimiz yemekleri daha hızlı yakmamızı sağlar.

Yemek yemeye başlamadan öncede 1 bardak tarçınlı suyu içmeyi ihmal etmeyin yemekten önce midenizi doldurduğunuz için daha az yemiş olacaksınız.yinede sakın tıka basa yemek yemeyin porsiyonları küçültün doymadım demeyin tokluk hissi insana geç gelir yemek yemeyi bıraktıktan 20 25 beş dk sonra doymuş olduğunuzu hissedersiniz.Bu dediklerimi yaparken bağışıklık sisteminizde zayıflama olabilir hasta olmamak için gündüzleri meyve sebze yemeyi ihmal etmeyin, saat 8 den sonra hiçbir şey yemeyin,Yemekleri hep sızma zeytinyağı ile yapın,Sabah kahvaltısı dışında ekmek yemeyin ekmezsiz yiyebileceğiniz yemekleri tercih edin, farklı şeyler yemeye çalışın, sağlığınızı korumak için gündüzleri meyve yemeyi, zeytin yemeyi ihmal etmeyin.

belli kilo verme aralıklarında bu sayı kişiden kişide değişir bende 7 kiloda bir oluyordu vücut kilo vermeye karşı direnç gösterir, kararlılıkla devam edin bir kaç gün içinde tekrar aynı hızla zayıflamaya devam edeceksiniz

Tüm bunları yaptıktan sonra her sabah tartıldığınızda giden kiloları göreceksiniz.hemde hiç spor yapmadan, efor sarf etmeden.

Kilo verdikten sonra spora başlayın ve fit olamanın zevkini yaşayın :)

zayıflamak , zayıflama , diyet listesi, zayıflamak için, diyet, zayıflama yöntemleri, ender saraç, diyet listeleri, diyet yemekleri, diyetler, zayıflama yolları, bölgesel zayıflama, kilo vermek, hızlı kilo verme, kilo verme, zayıflamak istiyorum, hızlı zayıflama, kilo almak, zayiflamak istiyorum, zayıflamanın yolları, zayıflama ilaçları, zayıflama hapları, göbek eritme, göbek eritme hareketleri , zayiflama, zayıflama hapı, zayıflama hareketleri, kilo vermenin yolları, hızlı kilo vermenin yolları, sağlıklı zayıflama, kilo verme yolları, zayıflama çayı, kilo verme yöntemleri, kilo vermek için

hemde hiç spor yapmadan yattığın yerde kilo vermek işte tam böyle oluyor :)

Kızlar 1 ayda 2 beden inceldim nasıl motive olduğum burada umarım yardımcı olur :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…