4 aylık bebeğim meme bağımlısı

Keşke
Ben daha deneyimlemedim ama ağlatmadan şefkatle uyku eğitimi verenler var diye biliyorum

Keşke
Ben daha deneyimlemedim ama ağlatmadan şefkatle uyku eğitimi verenler var diye biliyorum
İş yine annede bitiyor. Bence o eğitmenlerin uyku saat ve düzeni konusundaki tavsiyeleri çok değerli ama talimatla şöyle yap, böyle yap ile iş çözülmüyor. İş annede bitiyor. Ben 18 aylıkken desteksiz uykuya geçebildim siz de kendinizce yöntemlerle hazır olduğunuzda deneseniz yeter benim görüşüm.

Kadin çaresizlikle icini dokmus ve hic ama hic kolay degil meme bagimlisi bebekle yasamaya adapte olmak,kizdim demenize kizdim ben de...

Benim bebeğimde 3.5 aylık neredeyse aynı durumdayım ama oğlum göz ameliyatı oldu ondan sonra huyu değişti hakkıdır diyip sabrediyorum bu zamana kadar ayakta sallamaya kucakta sallamaya hiç alıştırmamıştım kucak bile neredeyse istemezdi bebeğim ama mecbur kalınca kucak sallamak memede durmak hepsini denedim ağlamaması için bence biraz sabredin elbet geçecektir belki de geçmiştir Rabbim sağlık versin kimseyi çaresiz bırakmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…