4 aylik bebege keci sütü kilo aldirir mi kizlar

Eger bebeginiz oglak degilse emzirin, sutunuz yoksa da mama verin
Aosjsjwıwıwı

Keçi sütü maması var, sulandırıp vermek ne demek yahu?
Lastiği sünmüş don gibi bir şey olur o, fayda mı kalıyor?
Üreticinin malına hile olarak su katmasını duydum da bebeğe duymamıştım, o da oldu.

Yok beya bazi doktorlar mamadan sute geciste ilk basta hafif sulandirma oneriyor ama tabi 4 aylikken degil

Yok beya bazi doktorlar mamadan sute geciste ilk basta hafif sulandirma oneriyor ama tabi 4 aylikken degil
Normal inek ya da hayvan sütünü 2 seneye kadar verdirmiyorlardı. Şimdi bir de asla hayvan sütü içmeyinizciler çıktı ama cilde sürünüz diyorlar
Ayol niye süt, mayalasın mis gibi yoğurt daha faydalı.
Milletin mi kafa bulanık yoksa benimki mi artık anlayamıyorum, algılarım karıştı

Bizimki de 1 yasindan sonra asla mama yok, illa bi sey icerek uyuyorsa hayvan sutu verin diyordu simdi hic mi verilmiyormus

Bizimki de 1 yasindan sonra asla mama yok, illa bi sey icerek uyuyorsa hayvan sutu verin diyordu simdi hic mi verilmiyormus
Biz keçi sütü mamasını 2,5 yaşına kadar devam ettik valla.
Geceleri alışkanlıktı, su veriyorduk bıraktırmak için.
İşte 7 oldu, 5 sene önce böyle deniyordu.
Nası bir travmaysa bizdeki asla unutmuyoruz woman farkında mısın?
Doğuran üç seneye beyni sıfırlıyor ‘ay nasıldı bilemedim ki’ ye geçiyor, her bebekli konuda sen ben varız ahshshshshs
Yazık bize ya

Abchfhhkvh kizim ikimiz de 1,5 yas farkla ayni seyleri 2’ser kez tekrarladik cunku

Benim buyuk 9’u yeni bitirdi, ufak da 7,5-8 arasi. Bence doktorlar kendi icinde bir fikir birligine varamamislar bu konuda

Abchfhhkvh kizim ikimiz de 1,5 yas farkla ayni seyleri 2’ser kez tekrarladik cunku

Benim buyuk 9’u yeni bitirdi, ufak da 7,5-8 arasi. Bence doktorlar kendi icinde bir fikir birligine varamamislar bu konuda
1 yaş büyükler benimkilerden.
Bizim doktor rahmetli oldu, çok üzüldüm duyduğumda ve eksikliğini çok hissediyorum.
Değişik bir adamdı ekol dışı, geniş rahat ve tr normalarına pek uymazdı, belki onunla ilintisi vardır bana verdirmesinde.
Bana hamur yasaktı, un ve türevleri.
Sadece bulgur yulaf kullandırdı beslenmelerinde, at gibi koştular işte ajsnsndn

Doktorlar sütü inceleyeceğine bizi incelesin.
Önlisans gibi hamilelik lohusa ve bebeklik tecrübesi var, alsınlar anacım bizi danışman olarak işe
Çift dikiş daha iyi öğretir insana diye eskiler sınıfta bırakırmış çocukları, varmış bildikleri

4 aylık bebek direkt sütü sindiremez çok sorun yaşarsınız. Bebeklerin kilo alımına neden bu kadar takılıyorlar acaba? Ne kadar almış bebeğiniz bu ay ?

4 aylık bebeğe su bile çok gerekmedikçe önerilmezken keçi sütlü akıl tutulmasını nasıl yaşadığınızı merak ediyorum. Kilo alımı azsa doktor ona göre yönlendirir zaten. Emiyorsa mama başlatır vs. Kafanıza göre iş yapmayın.

Keci sutu, sut urunleri arasinda alerjik tepkimesi olan urunlerden biri, kendimden biliyorum keci sutune alerjim var, arkadasimin kizi keci sutlu mama yuzunden cok sancilanirdi, onun da alerjisi cikmisti.

Keci sutunu direkt vermek yerine, mamasini alin, 4 aylik bebek icin bu fikirler cok erken. Kims onerdiyse bunu size dinlemeyin onu, doktorunuzsa da degistirin.

Bence hakediyoruz bu engin bilgi ve tecrubelerimizle

4 aylık bebeğe anne sütü ya da formül mama dışında bişey verilmez. Versenizde anca sorun yaşarsınız bi fayda görülmez.

Hayır. Verilmez diye biliyorum. Mama almaya durumun mu yok. En azından 6. Aya kadar formül mama ver sonrasinda ise Dr danış neler verilebilir diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…