4. ayda ek gıda verecek anneler

ben de bu hafta başladım çalışmaya. sabah 5-6 gibi kalkıp sağıyorum benim pompam elektrikli değil, el pompası. eşimden yardım alıyorum. dolaba koyuyorum. emzirip çıkıyorum. öğlen eve gidip emziriyorum o arada bi daha sağıyorum. öğleden sonra zaman daha uzun olduğu için annem onları veriyor. iş yerimde hiç sağmıyorum ve sağmayı da düşünmüyorum. sütümün yetmesini umuyorum ve inanıyorum. inanırsan olur. a.s

İnşallah yeter canım. Bende umuyorum ve en az 8 aylık olana kadar emzirmek istiyorum. Eve gidebilmek güzel birşey benim hiç öyle bir şansım yok. Eğer işyeri problem çıkarmazda süt izinlerimi birleştirip 1 tam gün izin almak istiyorum

bır içişte deıl canım mesale mevye suyu verıyorum sonra bıraz ıcıyo
muhallebı verıyorum içiyo
sebze çorbası verıyorum içyo ole yanı 100 cc ye yakın oluyo artı emıyo

benımkı su deılısı vermezzsem aglıyo valla

İnşallah yeter canım. Bende umuyorum ve en az 8 aylık olana kadar emzirmek istiyorum. Eve gidebilmek güzel birşey benim hiç öyle bir şansım yok. Eğer işyeri problem çıkarmazda süt izinlerimi birleştirip 1 tam gün izin almak istiyorum

inşallah dilediğin gibi olur. eve gelip gitmek de çok yorucu oluyor. arabam yok, otobüslerle gidip geliyorum. sadece 1 saat yolda geçiyor. dayanabildiğim kadar dayanacam bakalım. yılbaşından sonra 6 aylık olacaz o zaman biz de ek gıdaya başlayacaz.cokacimcoook belki o zaman daha seyrek gelirim eve. ama çalışmaya başladığım 1 hafta içinde oğlum çok huzursuz oldu. :1no2: haftasonu ise pek mutlu ve huzurlu geçiyor.:emir_bebek:

Son düzenleme:
Benim kızımda 4 aylık oldu ve bizde ek gıdalara başladık.Günde 3-4 kez aptamil devam mamasını veriyorum 120 cc.Öğlen ilk mamasından 1 saat sonra meyve suyu, gece yatmadan öncede kaşıkla milupanın pirinçli muhallebisinden veriyorum. Diğer saatlerdede gece ve öğlene kadar bir tek anne sütü alıyor. Aralardada sürekli emiyor. Bu arada su da veriyorum doktorumuz 4 aylıkken başlayabilirsin dedi ama ben zaten hep su vermiştim.

X