Çocuk Hastalıkları 4.5 yasındaki oğlum ateşli havale geçirdi..

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
cok zor bir an..yasayan bilir. öluyor saniyosunuz.. havaleden sonra ne yaptiniz norologa gittinizmi ilac vs verdimi

premature bebeklerde havale riski oluyormus oyle okumustum..allah birdaha gostermesin.. ne gibi onlemler aldiniz peki

atesi 38 olmamisti ben bile sastim zaten.cunku daha yuksek atesler atlattik olmadi. size kim dedi gecirecegi varsa gecirir diye es dostmu yoksa dr mu dedi

hangi doktor ilaclari ysakliyor cocuk dr umu .. havaleden sonra cocuk norologuna goturdunuzmu ve eeg cekiliyormus her ihtimale karsi ..siz ne yaptiniz
biz o zaman eeg çektirmedik doktorumuz istemedi hem kısa sürdüğü hem de ateşli olduğu için. ama daha sonra başka nedenden dolayı EEG çektirdik ama sorun çıkmadı. İlaçları yasaklayan kendi çocuk doktorumuzdu gribal enfeksiyonlar için kullanılan ilaçları yasakladı. Bir liste oluşturdu. siz çocuğunuzu herhangi bir nedenden doktora götürürseniz (enfeksiyondan dolayı özellikle) havale geçirdiğini ona göre ilaç yazmasını söylerseniz onlar zaten biliyor alınmaması gereken ilaçları.

atesi 38 olmamisti ben bile sastim zaten.cunku daha yuksek atesler atlattik olmadi. size kim dedi gecirecegi varsa gecirir diye es dostmu yoksa dr mu dedi
yok dr demişti acile bir gün içinde çok sık gitmiştik havale geçirecek diye korkumdan geliyorum demiştim.
onlarda geçirecekse geçirir yüksek ateşi beklemez demişlerdi, o zaman kızmıstım ama sonradan anlamıştım. gercekten öyleymiş. size de tekrar cok gecmiş olsun. allah beterinden saklasın.

cok zor bir an..yasayan bilir. öluyor saniyosunuz.. havaleden sonra ne yaptiniz norologa gittinizmi ilac vs verdimi
Norologa götürmedik gerek yok dedi doktor .biz havale geçirdiğini söylüyoruz doktorlara ona gore ilaç veriyorlar. paronax s değil normal paronox da havale önleyici bi etken varmış riskli gördüğümde fitil verdim daha küçükken. fitil mahremiyet acısından sakıncalı deselerde açıkçası riskiyse verilebilir diye dusunuyorum

Cok gecmis olsun. Ates dusurmede uyguladiginiz yöntemler nelerdi? Bogaz enfeksiyonunda benim kizim da ateslenir dokyotumuza msj attigimda 4 ssate bir ates dusurucu ver ertesi gune getir gorelim der. Ben ilik dus, ilik bezle silme gb yontemler uygularim. Soguktan ve sicaktan uzak tutarim. 38i gecerse soyar atletle birakir ve bacaklarini orterim. Ates dusurmede faydasini gordugum yontemlerdir. Sirke, kolonya hic kullanmam. Bebejler icin cok sakincaliymis.

Rabbim şifa versin, çok geçmiş olsun. Benim bebeğimde 3 kere falan ateşlendi, çok zor.
Allahım tüm Annelere sabır ve kolaylık versin.
Sorun bebeğimizde ne olursa olsun, ama sonuç hep aynı Annede büyük bir üzüntü ve çaresizlik bazen.

Immuneks şurubu ne için kullanıyorsunuz bizde ateşli havale geçirdik sürekli ateşleniyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…