4+5 haftalık bhcg 5457? kafam karışık lütfen yardımmm

gulsun01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2011
90
30
arkadaşlar ailelerde ikiz gebelik yok öncelikle bunu belirteyim ve normal yollardan hamile kaldım herhangi bir tedavi görmedim son adet tarihim 6 kasımdı,bhcg değerlerim
30/11/2012 44
02/12/2012 146
05/12/2012 811
09/12/2012 5457

çok korkuyorum benim gibi değerleri çıkan varmı?çoğul gebelik olduğunu düşünmüyorum ailede olmadığı için,artışlar anormalmi?içim sıkılıyor nolur yardımcı olun,2 gün sonra randevum var ama 2 gün nasıl geçecek???:KK53:

bak canım benim günüm geçtikten 5.6 gün sonra değerim,4027 imiş şimdi bakıyorumda tahlilime.ozaman tek kese bile göremedi gittiğim doktor 1 hafta sonra tek kese gördüğünü söyledi 10 gün sonra acile gittiğimde ikiz olduğunu öğrendim.kese hemen görünmüyo olabilir.yada ikiz ise biri sonra oluşabiliyo..

Rabbim sağlık versin 5. haftada bu değerdeyse ikizler 6.haftamda 3000 di ve ikizdi bence sağlıklı olsunlar die du et şanslısın

ikizlerim 6 günümde 5037 çıkmıştı drm hemen iki kese görmüştü ilk zaman psikolojik sorunlar yaşadım 1 kızım vardı ikinciyi düşünmüştük rabbim şükür oldular ve ilk zamanlardada sorunlar yaşadık ama birini kaybetme korkusu bile beni ürkütüyordu rabbim mutlaka yardım ediyor başında yaşadıklarım şimdi unuttum gitti....rabbim yardımcın olsun bunu unutma sen özel çocuk annesisin:)

Son düzenleme:
kızlar dün dra gittim üstten ultrasonla baktı keseyi göremedi nasıl korkttum anlatamam bu değerlerle görükmesi gerekmezmiydi?sonra alttan bakınca gördü çoook rahatladım 2 hafta sonraya randevu verdi kalp atışları için,tek kese gördü bende değerlere göre ikiz olma ihtimalini sordum şimdilik bişe söyleyemem dedi kalp atışını gördüğümüzde belli olur dedi bazen bir kesede iki bebek ouşuo dedi:)ama rahatladım vallahi çok korkuyordum dış gebelik falan diye..şimdi 2 haftayı sayacağımm rabbim kalbinin atışını da duyursun inşallahhhh...

Ben de doktor mesajını görmeseydim tek diyecektim,
Bence "tek"..
Gönlüne göre olsun inşallah..

hathar nasılsın hatırladınmı beni.
bebişlerinn büyüdümüüü kızmı erkekmiii

cnm hatırlamamıyım hiç bebeklerim bir kız bir erkek çok zor günler geçirdik ama artık iyiyiz sen nasılsın bebek varmı cnm:))))

Eklentiler

• $bebiþlerim.jpg
    $bebiþlerim.jpg
    58 KB · Görüntüleme: 154
  • $241120125219.jpg
    $241120125219.jpg
    142,2 KB · Görüntüleme: 109
cnm hatırlamamıyım hiç bebeklerim bir kız bir erkek çok zor günler geçirdik ama artık iyiyiz sen nasılsın bebek varmı cnm:))))

oyyy canımmm yaaa yerim ben onlarııı ne tatlılar maşallahhhh
eminim zor olmuştur ama bak şimdi güzel günleriniz var.
ben 3ay önce düşük yaptım tatlım henüz bebiş yok ama artık çalışmalara başlıycam inşallah sağlıcakla kısa sürede olur.

oyyy canımmm yaaa yerim ben onlarııı ne tatlılar maşallahhhh
eminim zor olmuştur ama bak şimdi güzel günleriniz var.
ben 3ay önce düşük yaptım tatlım henüz bebiş yok ama artık çalışmalara başlıycam inşallah sağlıcakla kısa sürede olur.

cnm hayırlısı olsun rabbim bak onu vermiş yine verir ben çok zor zamanlar geçirdim çok şükür şimdi iyiyiz şuan çalışıyorum 1 ay olmadı işe başlayalı bebeklere eşimin yengesi bakıyor bilmiyom bakalım özlemişim burayı:))))

rabbim sağlık versin 5. Haftada bu değerdeyse ikizler 6.haftamda 3000 di ve ikizdi bence sağlıklı olsunlar die du et şanslısın

arkadaşım ayrıca sana sormak istedim benim 29 ocak adet tarihim 06 martta bhcg 2101 çıktı bu normalmi çoğul gebelikmi sence

X