4.5 aylık bebeğim var hamilelik belirtileri hakkında yardımcı olur musunuz lütfen

Selin demirci

Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2021
93
27
25
Merhabalar kızlar burda çok önceden konu açıyordum hamile miyim diye oğlum şuanda 4.5 aylık

Bir kaç gündür sürekli yorgunum başım yataktan kalkmıyor diş ve atak dönemi oğlumun ondan kay aklı bir yorgunluk diye düşündüm önemsemedim

Ardından rüyamda simit ve soğuk baklava gördüm ve eşime söyledim gidip aldı resmen muradıma erdim oturdum hepsini yedim

2 seferdir pilav yapıyorum çok kötü kokuyor eşime yeme bozulmuş diyorum çok kötü kokuyor zehirlenirsim diyorum o da manyak mısın kızım kokmuyor çok güzel diyor bana
Ama öyle bir kokuyor ki midem bulanıyor resmen

Dün de kustum baya bi ona da 3 paket cips yedim ondan diye düşündüm

Ama aklıma acaba mı sorularını getirdi midem de yanıyor ben oğlumda hiç bir belirti yaşamadım mide yanması ve uyku sadece

Adetime 8 gün var bu kadar erken belirti olur mu acaba yarın gidip kan vericem ama önceden hazırlıklı olmak istiyorum
Eşimle geri çekme ile korunuyoruz imkanı yok diyor ama ben cinlerle mi birlikte oldum sonra dönüp 1 2 damla gittiyse bilmiyorum diyor

Bu kadar belirtiye zaten idrar testinde varsa çıkar çünkü çok ileriki seviye bunlar. Yok koku yok mide bulantısı aşerme falan.
Adete 8 gün kala olacak iş değil yani.
Ayrıca korunma yönteminizin güvenilirliğini gözden geçirin gebelikten korkuyorsanız.

Gebelikten korkmuyorum sadece Oğlum küçük kisi ile aynı orantıda aynı derecede İlgilenebilir miyim çekincelerim var sadece o Adetime de işte dediğim gibi 8 gün var Yarın gidip bir kan Vereceğim en kesin sonuç öyle olacak gibi duruyor

Siz bilirsiniz bakacak olan sizsiniz ama bence biraz daha bekleyin. Çok küçük daha.

Geri çekilme bi korunma yöntemi değil erkekler bunu ısrarla anlamak istemiyor. Şansa bırakıyorlar resmen. Yorgunluktan hasta gibide olmuş olabilirsiniz. Ama test yapıp tüm şüpheleri kaldırmakta fayda var. Belirtiler her insanda farklı olabiliyor

Aynen canım biliyorum korunma yönetmi değil orda neden öyle yazdım inan ki bilmiyorum o sırada bebeğimle ilgileniyordum sesle yazma özelliğini kullanıyordum ağzımdan öyle çıkmış bir anda ben ilk hamileliğimde bunları hiç yaşamadım sadcde uyku ve mide yanması vardı prenses gibi bir hamilelik süreci geçirdim

Olsun canım problem değil. Ama erkekler onucidden bı yöntem olarak görüyor evet her insanda belirti farklı mesela benim ki tıpkı senin az önce yazdigin gibi olmuştu o kadar turşu yemistim ki mide bulantısı ve kusma yaşayınca turşu yaptı kesin falan demiştim hep bı kılıfa uydurmustum

Cinlerle birlikte olmanıza gerek yok geri çekilme bir korunma yöntemi olmadığı için korunmasız cinsel ilişki yaşıyorsunuz. Dolayısıyla şaşırmanıza gerek yok

Valla canım herşeyin bir kılıfı var o pilav olayını yaşayınca 2 3 kez o beni acaba mı dedim bir an düşündüm olabilir mi diye eşim imkanı yok dese de bence var e ne oldu bana cinlerle mi yaptım haberim olmadan

Cinlerle birlikte olmanıza gerek yok geri çekilme bir korunma yöntemi olmadığı için korunmasız cinsel ilişki yaşıyorsunuz. Dolayısıyla şaşırmanıza gerek yok
Ben cinlerle mi yaptım derken eşim asla imkanı yok diyor hatta kendinden çok emin ben onun için söyledim o lafı hala daha imkansız diyor ve eşim geri çekilme yöntemi onun için korunma değil desekte onun için öyle

Ya bende kendimde ihtimal vermiyordum çünkü bı hafta kanama yaşamıştım bı sürü ufak tefek belirtiler yaşadım en son çiğ tavuktan tiksindim sonra test yapmıştım pozitif çıkmıştı

YouTube'dan video izletin. Acaba olabilir mi diye. Geri çekmeyi korunma saniyorsa ve bunda ısrarcı ise, Allah korusun zan altında bırakır bu adam sizi. Acayip bı cahil cesareti kokusu aldım.

YouTube'dan video izletin. Acaba olabilir mi diye. Geri çekmeyi korunma saniyorsa ve bunda ısrarcı ise, Allah korusun zan altında bırakır bu adam sizi. Acayip bı cahil cesareti kokusu aldım.
Öyle öyle bide diyor imkansız hamile kalman ın beni aldatmak gerekir diyip gülüyor o yüzden diyorum ya bende cinler mi sikti beni diye aaaa hamileyken diyeceek herhalde beni aldattın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…