35 haftalık gebelikte karnın aşağı inmesi

Pinkharleyquinn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2014
1.634
5.444
32
merhaba kızlar 35. haftamdayim ve bikac gündür cevremdekiler karnimin asagi indigini söylediler ve bugün bende bebegimin hareketlerini göbek hizamda ve cok daha asagilarda hissediyorum aslinda diger bi konuda bugün hareketleri de cok yavasladi normalde daha hareketliydi ama bugün cok yavas ve az sizce bunlar doğum belirtileri mi tecrübeli anneler ya da cevresinde bu tür olaylara sahit olan var mi?

canım asagıda olması bırazda annenın vucuduyla alakalı dıye bılıyorum, ama hareketını tabıkı takıp et o onemlı.. çikolata falan yeyip bi daha ızle hareketını.. daha da takılırsa aklına dr'a ugra bakalım..

bnm kızımında hareketlerini aşagıda hissediyorum kafa aşagıda zaten ellerini oynattıgında yumurtalıklarımı sökecek gibi oluyor. bakalım yarın randevumuz var doktor ne diycek

bnm kızımında hareketlerini aşagıda hissediyorum kafa aşagıda zaten ellerini oynattıgında yumurtalıklarımı sökecek gibi oluyor. bakalım yarın randevumuz var doktor ne diycek
bende yarin gidiyorum doktora sanirim yarin hersey netlesicek suni deneyip acioma olmaz ise sezeryan buyuk ihtimal

Cevap yazdigin icin saol canim annenin vücuduyla alakali derken son bikac gündür oldu bu durum ondan önce mideme kadar cikiyodu simdi ise bebis asagidan cikacak gibi oluyo elektrik carpmasi gibi hissediyorum bacak aramda yalniz hareket ediyo ama okadar yavas ki anlatamam bi iki gün öbce ordan oraya zipliyodu niye böyle oldu hic ablamadim

Benim bebis ayaklar asagidaydi yani ters duruyodu son kontrolumuzde simdi nerdeyse vajinamda hissediyorum hareketlerini canim cok yaniyo bide yukari kisim tamamen bosalmis asagi inmis göbek hizamda ve cok yavas hareketleri benimde kontrolum persembe günü napsam bilemedim ki bukadar yavas olmasi normal mi ki?

çok yavaşsa bence doktora görün canım benim kızın baş aşagıda 27den beri de
benim kendini aşagıya ittiriyordu ayaklarıyla şuan göbek izam baya boşaldı doktora gidicem yarın bakalım ne diıycek
ben yürürken hareket ederken bebegin kafası hisseder gibi oluyorum vajinamda ilk başlarda çatım cok agrıyordu şimdi çatı agrımbitti vajinada hissediyorum hıçkırdıgındada vajinam seyiriyor sanki bakalım yarın olsun da

aynen canım dogumun yakın oldugunu gosterır mıdenın düşmesı 1 hafta 10 ggun ıcınde dogumun gerceklesır Allah yardımcın olsun ben ıkı dogumumdada mıdem dustukten 1 hafta sonra dogum yaptım

kızlar hanı bu hesaplama da altta görünüyoır ya muhtemel dogum tarıhlerı, benım kızım tam o gorunen tarıhte dogmustu, bende kendımı hep o tarıhe adapte etmıstım, bılmıyorum ne kadar etkısı var ama sımdıde fıkrımde hep 2 agustos zıplıyor

benimde ultrasondaki tarihimiz 20 temmuz zıpılıyor ama bakalım :)

benimkisi 27 hazirandi ama hala dogmadii

aynen canım dogumun yakın oldugunu gosterır mıdenın düşmesı 1 hafta 10 ggun ıcınde dogumun gerceklesır Allah yardımcın olsun ben ıkı dogumumdada mıdem dustukten 1 hafta sonra dogum yaptım
Ayy telas yaptim simdi canim yaa bi de karnim sürekli tas gibi oluyo hayirlisi bakalim hakkimizda bebis durmuycak erken mi gelcek simdi

zaten nasıl baslıyo bılıyomusun, gece uyurken ben adet sancısı hıssedıp kalktım, cw'ye gittim ve nişanım geldi, sonra bu dedıgım sancı 15 dk'da bır cok duzenlı devam ettı, sabaha kadar oyalandım ve artık 5 dk'da bıre ındı0 fakat asırı acı vermıyordu.. hastaneye sabah gıttık ve bebegım oglen 2'de dogmustu, yanı suan bısı hıssetmıyosun amaaa her an bısey olanılır demek ıstıyorum.. allah ennnn kolayını versın..sagsalım kavus yavruna

malesef degilll ne sancım var ne açılmam var hic bisi yok yarin doktora gidicem hersey netlesicek daha bekletemez muhtemelen suni sanci acilma olmazsa sezeryan tarihi vericek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…