35 haftalık gebelikte karnın aşağı inmesi

zaten nasıl baslıyo bılıyomusun, gece uyurken ben adet sancısı hıssedıp kalktım, cw'ye gittim ve nişanım geldi, sonra bu dedıgım sancı 15 dk'da bır cok duzenlı devam ettı, sabaha kadar oyalandım ve artık 5 dk'da bıre ındı0 fakat asırı acı vermıyordu.. hastaneye sabah gıttık ve bebegım oglen 2'de dogmustu, yanı suan bısı hıssetmıyosun amaaa her an bısey olanılır demek ıstıyorum.. allah ennnn kolayını versın..sagsalım kavus yavruna :KK66:
ins canm yaa

oyle gıbı duruyo canım rabbım yardımcın olsun bende oyle oldu annemlerde dogumumun geldıgını oyle hesaplıyolardı mıde dusunce bebek gelır
Anladim canim hakkimizda hayirlisi olsun insallah zaten bastan beri erken dogum tehlikem vardi ilac kullaniyorum demekki o da biyere kadar fatda ediyo Rabbim hepimize hayirlisiyla kavusmayi nasip eylesin yavrularimiza

arkadaşlar merhaba bende 36. haftamdayım karnımın aşağı indiğini hissediyorum bir kaç söyeleyen de oldu ve hareketleri 4-5 gündür azaldı sanki doğum yaklaşmış olabilir mi detaylı bilgisi olan ,doğum yapmış arkadaşlar var mı? Sizce normal mi?

arkadaşlar merhaba bende 36. haftamdayım karnımın aşağı indiğini hissediyorum bir kaç söyeleyen de oldu ve hareketleri 4-5 gündür azaldı sanki doğum yaklaşmış olabilir mi detaylı bilgisi olan ,doğum yapmış arkadaşlar var mı? Sizce normal mi?
Canım bence.doktora gorunmelisin bnde 35. hafta da dogum yaptim ve sonradan farkettim ki karnim assagiya inmisti aklina takilmasin doktoruna gorun

X