345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

kizlar demin esim aradi.botu ayagini vuruomus.kucuk gelmis(( acaba napilabilir bu durumda??acemiligini atladan kocalariniz sevgilileriniz ne yaptilar bu durumda?ya da boyle bi durum oldu mu?

kizlar demin esim aradi.botu ayagini vuruomus.kucuk gelmis(( acaba napilabilir bu durumda??acemiligini atladan kocalariniz sevgilileriniz ne yaptilar bu durumda?ya da boyle bi durum oldu mu?

bizimkiler hep büyük aldılar. ayakkabıları dağıtanlar da en az 1 numara büyük veriyorlardı. değiştirmeyi denesin bi söyleyin.

Merhaba kızlar benimde sevgilim askere gitti nasıl geçecek 12 ay bilmiyorum. şafağı az kalanlar hep geçer geçiyor demiş ama şu an hiç geçmez gibi geliyor. Allah inşallah hepimiz yardımcısı olsun. Sevgilisi Ankara Etimesguta giden var mı acaba başka

bugun onsuz sabahlayısımın 2.gunu ıcım acıyo canım yanıyo hala burnummın ıcı sızlıyo aglamak ıstıyorum özledmm cok özledm ankara izmır arası 9saat bırdende gıdılmez yemın törenlerı nezamankı hala arayamadı arardı bılırdı benım merak etcegımı aramadı canım yanıyo ben nasl ulaşacam telefon heran zaten yanmda son sesı acdm usta bırlıgı kocaelı ama tam neresıydı hatrlayamadım :S

canim kocam simdi aradi (ben sensizlige alisamadim dio ( sanki ben alistim.bugunler nasil gecicek.allah hepimizin yardimcisi olsun kizlar.

şu an hem hüzünlüyüm hem uçuyorum:S
az önce çiçekçi geldi, elinde bir demet papatya ve bi not. Adımı söyledi evet benim dedim. Zaten o an bi dondum. Kim gönderdi dedim eşimin adını söyledi. Ama o askerde dedim, bilmiyorum sipariş verilmiş dedi...
Balım gitmeden ayarlamış sanırım. İçim o kadar fena oldu ki... Papatya bana ilk verdiği çiçekti. O çiçeğin hikayesi de vardı:) (şu an yüzümde güller açıyo)
4 hafta sonra görüşebileceğiz sanırım. O zamana kadar ben de bir şeyler ayarlamak istiyorum. Ne yapılabilir acaba?
Kocacığımı çooook seviyorum ve sesini çok özledim:)

çok kalabalık yerlerde aramaları zor oluyormuş, sanırım kalabalık bir yerde. İnşallah en yakın zamanda arar ve için ferahlar. Ama yıllar sonra bugünlere dönüp tebessüm edersiniz inşallah

345. dönem asker yarenleri şafağınız başladı ve sıkıntılar, özlemler arttı tabi. İlk zamanlar malesef böyle oluyor. Sanki kafese kapatıyorlar sizi. Ama geçiyor acemilik bitsin usta birliklere dağılsınlar hem daha rahat oluyorlar hemde artık alışıyorlar.

Ha unutmadan birde son 20 gün hiçmi hiç geçmiyor. Ama kavuşma hayaliyle beklemek daha da güzel oluyor..

Suuu gibi akıp geçsin zaman inş.

inşallah tüm bekleyenler için zaman su gibi akar.Keşke bizde son 20 günde olsak:) Sevgilim yanımdayken hep zaman dursun isterdim..şimdi de öyle bir hızlı aksın istiyorum ki..

keşke bu kadar parçalamasan kendini... merak edeceğini bilirdi arardı diyorsun demek ki arayamadı, arayabileceği bir ara olmadı. benim sevgilim de aramadı henüz, ama bir de şöyle düşün, kimbilir ne durumda şu an... yemek yiyebiliyor mu, uyuyabiliyor mu, hali vakti yerinde mi? belki işlemleri bitmemiştir daha, bu kadar üzülme hakikaten sen kendini paralarken gün geçiyor gidiyor, bak 50-55 gün sonra 100den düşeceğiz. aradığı zaman bu kadar kötü durumda olduğunu ona yansıtırsan inan onu daha çok üzersin...

canım benim ankara etimesgutta şuan. bugün haber alabildin mi yoğunlar herhalde benimki aramadı inşallah rahattır

canım benim ankara etimesgutta şuan. bugün haber alabildin mi yoğunlar herhalde benimki aramadı inşallah rahattır

Bu gün aradı ama inan sadece 5 saniye konuşabildik sadece iyimisin diyebildim .İyiyim gidiyoruz kapatmam lazım dedi gitti. Çok zor arayabiliyorlar seninki de arar inşallah.ilk günler düzen oturana kadar herhalde böyle olucak.

keşke dusunmemek elımde olsa aynıyastıga 4sene baskoy hıc ayrılma 1gun1gece bıle tekbasına evde onu koyupta annene bıle gıtme sımdı yanmda olmasın canım acıyo arayabılse arardı bılıyorum hemen arardı kımbılır napıyo ne yedı kahvaltıyapamadım sabah aglamakdan yedımı yıyebıldımı cok yemek secerdı izmir narlıderede suan bı sesınıı duysamm rahatlıycam sanırım

çok kalabalık yerlerde aramaları zor oluyormuş, sanırım kalabalık bir yerde. İnşallah en yakın zamanda arar ve için ferahlar. Ama yıllar sonra bugünlere dönüp tebessüm edersiniz inşallah

inşallah tatlım izmır narlıderede suan kalabalıkmı bılmıyorumkı ama arama ımkanı olsa dırek arardı onu bılıyorum .:S

ne güzel duymuşsun sesini, askerim vakit bulsa arardı eminim canım kıyamam ona ne yapıyorlar acaba şimdi dün aradı akşam yemek yiyebildin mi ayakkabı oldu mu ne yaptın diye soramadım az konuştuk çabucak alışırlar inşallah. şafak 157 dimi bugün.

Dimi keşke arada ayrı kalsaymışız diyorum bende şimdi annemde kalsaymışım bazen hiç kalmayınca çookkkk zorrrrrr senin için daha da zor 4 yıl bizim daha iki yılımız dolucak evli olarak.

Dimi keşke arada ayrı kalsaymışız diyorum bende şimdi annemde kalsaymışım bazen hiç kalmayınca çookkkk zorrrrrr senin için daha da zor 4 yıl bizim daha iki yılımız dolucak evli olarak.

sorma canım ıcım acıyo resmen evet babamın evı cok rahat kendı evımde var ordada kalacam ama eşim yok canm yok kokusunu özledm sarılmak ıstıyorum öpmek ıstıyorm güzelimm naber desn gene napyon askım desn bı sesını duyayım cok özledm ben gercekden canm ıcım yanıyo

sorma canım ıcım acıyo resmen evet babamın evı cok rahat kendı evımde var ordada kalacam ama eşim yok canm yok kokusunu özledm sarılmak ıstıyorum öpmek ıstıyorm güzelimm naber desn gene napyon askım desn bı sesını duyayım cok özledm ben gercekden canm ıcım yanıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…