34 bedenden 44 bedene çıkmak

LadyBrietta

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2016
37
18
Kızlar merhaba. Ben 52 kiloydum. Ve sonra bir şey oldu kısa sürede 72 kiloya çıktım. Diyetle 64'e indim. Ve gerçekten çok fazla yemiyordum. Sadece eskisi kadar hareketli değildim. Kilo aldıkça hareketlerimde azaldı. Paradoks yani. Hareket etmediğim için kilo alıyorum,kilo aldığım için hareket edemiyorum. Sonra bana bir şey oldu. 87 kiloyum şuan. Eskisi gibi iradeli de değilim. Yemeği durduramıyorum. Gece asla yemek yemeyen insan yemek yemeden uyuyamaz oldum. Kendimden öyle iğreniyorum ki insan içine çıkmıyorum. Arkadaş bile edinmiyorum. Kalabalığa girmiyorum. Benim durumumda olup da kilo verenleriniz var mı? :KK43:

Kızlar merhaba. Ben 52 kiloydum. Ve sonra bir şey oldu kısa sürede 72 kiloya çıktım. Diyetle 64'e indim. Ve gerçekten çok fazla yemiyordum. Sadece eskisi kadar hareketli değildim. Kilo aldıkça hareketlerimde azaldı. Paradoks yani. Hareket etmediğim için kilo alıyorum,kilo aldığım için hareket edemiyorum. Sonra bana bir şey oldu. 87 kiloyum şuan. Eskisi gibi iradeli de değilim. Yemeği durduramıyorum. Gece asla yemek yemeyen insan yemek yemeden uyuyamaz oldum. Kendimden öyle iğreniyorum ki insan içine çıkmıyorum. Arkadaş bile edinmiyorum. Kalabalığa girmiyorum. Benim durumumda olup da kilo verenleriniz var mı? :KK43:
Oncelikle doktora gidip kan tahlili yaptırın. Tiroit ve sekerinize baktirin bunlar kilo alimina neden olur. Ayrıca pko var ise buda kilo alimina neden olur.

Allah allah durduk yere nasıl oldu? Yaşınız nedir? Hayat tarzınızda alışkanlıklarda değişen bir şey oldu mu? Aklıma guatr geldi bir de.
Bencede tiroitten kaynaklı olabilir en büyük etken şekil a da olduğu gibi bende ayniyim. Çok zayıf iken hatta kibrit çöpü gibi iken şimdi kiloluyum.suan almıyorum ama pek de zayiflayamiyorum çok yavaş gidiyor kilolar.

Bende alıp veremiyorum .Aynı sizin gibi hareketlerim kısıtlandı kilodan . Merdiven çıkamaz hale geldim . Konunuzu takip edeyim belki bu konuda bilgi sahibi arkadaşlardan bende birşeyler öğrenirim .

Bende alıp veremiyorum .Aynı sizin gibi hareketlerim kısıtlandı kilodan . Merdiven çıkamaz hale geldim . Konunuzu takip edeyim belki bu konuda bilgi sahibi arkadaşlardan bende birşeyler öğrenirim .
Doktora Gittin mi.tiroit. Şeker vs bunlara baktirin.

Ben de 1 ayda 8 kilo aldim.
Noldu bilmiyorum.
Doktora gidecegim.
Guatr, seker vs bir seyler cikacak.
Endokrine git.

Ben varım. Su an34 bedenim daha önce kilolu biri olarak bekarlıkta şişman değildim ama 34 beden de değildim yeryüzünde var oldum olalı en zayıf halimi görmek 30 yaşıma kısmet oldu. Be seni çok iyi anlıyorum. Mümkünse diyetisyene git. Dengeli beslendigin takdirde gece yeme atağın kalkacak ortadan. Bak ben bugün sadece1 öğün atladım2 kase soslu mısır yedim bu saate. Kiloyu geçtim o sivilce nolucak. Ergenlik bitti menpoza merdiven dayadim hala sivilce bıktım

Ben de 4 ayda 47 kilodan 63 é çıktım. İnsülin direncim artmış. Yiyip uyuyordum sadece. Doktor bile şaşırdı. Sonra hergün yürüdüm 6 ayda 46 ya düştüm sonra yürüyüşü bıraktım ve 55 kiloyum.1.68 boyum.Sana tavsiye hicbirsey yapamiyorsan en az yarım saat yürü toparlanirsin

bir diyetisyene git yağ kas oranına baksınlar diğer hastalıkların var mı ona baksınlar belli ki metabolizmanı bozmuşsun, sağlıksız diyet yapmışsın sonra hızlı bir şekilde almışsın sonra bir şey oldu da ki sihir işte bu, insan ömrü zaten kısa, ondan kaçıyorum bundan kaçıyorum ile yaşanmaz yani.

Gece yemeklerini önlemek için yeşil çay falan iç iştahı kapatıyor o. Bende önceden zayif değildim normaldim ama son yıllarda kilo almaya başladım hareketsizlik ve kortizon ilacı kullanmadan dolayı.:KK43:

Öyle üşengeç oldum ki. Sabah evden çıkar gece girerdim. Denize girmek,dolaşmak vs. Şimdi koca göbeğimden kalkıp markete gitmiyorum. Annem de sürekli ağlamaklı ağlamaklı bak nefes bile alamıyorsun artık falan diyor. Uyku düzenimde gitti kızlar ya. Gece erken yatayım diye erken kalkıyorum bu seferde gündüz uyuya kalıyorum. E sabaha kadar oturunca insan acıkıyor gece tabi. Yürümeye çalışıcağım. Yarın. Ve gece yememeyi de deneyeceğim. Bakalım belki gece yemeyi bırakabilirsem midem küçülür. Mini şortlarla gezen,havuza gidip özgüvenle yüzen kızdan XXL giyen kıza dönüştüm. Aferin bana.

Gece yemeleri için leblebiyle bastirabilirsin açlığı. Gece yeme işinden kurtulman bile baya bir fark yaratır. Gece acikinca 1 avuç leblebi.

X