33 yaşındayım yapayalnızım ve çok mutsuzum.

39 yaşındayım canımcım yaşadıklarını çok iyi anlıyorumm ama ne olur umutsuzluğa kapılma öncelikle evrene olumsuz mesajlar göndermekten vazgeç kendine güven şöyle düşün hayatında başrol oynayacak jönle henüz tanışmadın tatlımmm kesinlikle o jönle bir gün tanışacaksın baştan sona okuyamadım fakat anneni kaybetmişsin sanırım başın sağolsun ben annemle oturuyorum kendimi ona adadım diyebilirim ama inan hiç mutsuz umutsuz değilim arkadaş çevresi ve aile yönünden çok şükür şanslıyım en gıcık olduğum anlar düğünlerde dans zamanıı bende napıyorum kapıyorum yakışıklı kuzenlerimden birini sıkıysa itiraz etsinler şaka bir yana sanırım biyolojik saatim geçiyor bir bebek gördüğümde çok etkileniyorumm eksikliğini hissettiğim tek şey o napalım rabbim alnımıza yazdıysa o jönü bulacağız yazmadıysa allah bugünümüzü aratmasın bitanemm herşey gönlünce olsun sevgiler umutsuzluk yok

çalışıyor musun,günlerini nasıl geçiriyorsun.

eminim yalnızlık duygusu çok kötüdür, ama lütfen bu işlerin kader olduğunu unutma. Rabbim tez zamanda doğru insanlar karşılaştırsın. çok mutlu ol:)

Aşk olsun ben haniiiiiiiiiiiii

Yalnızlık konusunda bile mi yalnız kaldım

eminim yalnızlık duygusu çok kötüdür, ama lütfen bu işlerin kader olduğunu unutma. Rabbim tez zamanda doğru insanlar karşılaştırsın. çok mutlu ol:)
ben bu saatten sonra birisinin çıkacağına inanmıyorum
geleceğe baktığımda koca bir soru işareti
görüyorum, her zaman böyle karamsar değilim ama bu aralar geldi bana bu ruh hali

görüyorum, her zaman böyle karamsar değilim ama bu aralar geldi bana bu ruh hali

öyle düşünme ya.. hayatın kimin karşısına ne çıkaracağı belli olmuyor. hem herşey bitmiş değil. yaşın daha genç.

Aşk olsun ben haniiiiiiiiiiiii

Yalnızlık konusunda bile mi yalnız kaldım
oyyy kuzum olur mu öyle şey? gel bize katıl bize sensiz olmaz
tamam o zaman bu ruh hali bugune ait olsun yarın bitsin olur mu? ben de bu saatten sonra aşık olacağıma inanmıyorum ama inşallah Rabbim güvenebileceğimiz birini çıkarsın karşımıza...

sen de gel dörtlü olalım okey çevirelim:122:
evet bence de

öyle düşünme ya.. hayatın kimin karşısına ne çıkaracağı belli olmuyor. hem herşey bitmiş değil. yaşın daha genç
yani aynen öyle... daha gençsin, genciz hayat kimbilir kimleri çıkartır karşına

Teşekkür ederimmmmmmm

27 ama benim yalnızlık sadece evlilikten yana değil, evlilik pek umrumda da değil sen demiştin ya annem zaten ölmüş babamla da pek aram yok diye işte o sebepten dolayı yalnızlığı sana en yakın benim

ne tesadüf benim de annem ölmüş babamla pek aram yok.tek başıma uzak bir ilde öğretmenlik yapıyorum. yalnız değilsin.

çalışıyor musun,günlerini nasıl geçiriyorsun.

Hayır çalışmıyorum canım İlkokul öğretmeniyim fakat hiç çalışmadım uzun hikaye. Annemin pek çok rahatsızlığı var iç işleri dışişleri herşey bana ait

annem babam ben 3 yaşındayken ayrılmış abimde evlendi haftasonları ünv den hem ev hem sınıf arkadaşımla gezerim cuma bize gelir pazar evine döner bu hafta işi çıktı gelemedi haftaiçi klasik evişleri gelen giden annemi gezdirirm eğer gitmek isterse öğleden sonraları 1,5 saat kadar spor yapıyorum kitap okumaya yabancı dizi ve filmleri izlemeye bayılıyorum diğer zamanlarda kk dayım işte

Konu sahibi arkadaşım umarım yalnızlığın hayatına sana gerçekten değer veren birinin girmesiyle sonlanir. Ama bazen yaşadıkları insana yalnızlığı bile aratir. esimden ayrılmaya karar verdim henuz hukuki asamalar baslamadi ve maalesef ayrılma nedenimi ne kendi aileme ne de esimin ailesine açıklamayı düşünmüyorum. Açıkcası size bile anlatmaktan utandigim için burda konu bile acamadim. Kızım 1 mayısta 1 yasina girecek iyi ki o var diyorum. Denizdeyken aniden bogulur gibi olup su yutar ya insan kulakları,ağzı, burnu su dolar nefes alamaz nefes almaya calistikca daha cok su yutar ben de kendimi aynen öyle hissediyorum. Daha 30 yaşındayım ve yasadiklarim cok ağır geliyor. Kimin ne derdi varsa o an için en büyük dert muhakkak kendi yaşadığı derttir ama emin olun ki bir cogunuz yerimde olmadığı icin cok ama cok şanslı. ..

Teşekkür ederimmmmmmm
Rica ederim

ne tesadüf benim de annem ölmüş babamla pek aram yok.tek başıma uzak bir ilde öğretmenlik yapıyorum. yalnız değilsin.
Ben de ailemden uzakta tek başına hayat mücadelesi veriyorum tamam ailem var sizinle aynı değilim ama burada tek başınayım çevrem yok iş-ev arası gidip geliyorum ama kendimi yalnız hissetmiyorum en azından kendimle baş başa kalmayı bile keyfe dönüştürmeye çalışıyorum

benim meselem aslında evlenmek ya da evlenmemek değil sadece
gelecekten karamsarlığa düştüm
hep böyle yalnız yaşayıp yalnız ölücem gibi geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…