33 yaşındayım yapayalnızım ve çok mutsuzum.

Rica ederim :KK34:

Ben de ailemden uzakta tek başına hayat mücadelesi veriyorum tamam ailem var sizinle aynı değilim ama burada tek başınayım çevrem yok iş-ev arası gidip geliyorum ama kendimi yalnız hissetmiyorum en azından kendimle baş başa kalmayı bile keyfe dönüştürmeye çalışıyorum

ben de yakın zamana kadar kendimel kalmayı keyife dönüştürürdüm. ama bir noktadan sonra dayanılmaz bir hal aldı
belki gelip geçici bir durumdur, yani inşallah geçer bu ruh hali.

o sitelere de takıldım bir aralar ama oralarda pek normal kişilerle karşılaşmadım. teyzen çok şanslıymış mutlulukları daim olsun :)

Bu ajanslar dediğin internet siteleriyse çoğu evli adamlar çoğu dolandırıcı. Biz kadınlar hep iyi niyete inanmak istiyoruz ya çok çok dikkatli olmak gerekiyor.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hayır çalışmıyorum canım İlkokul öğretmeniyim fakat hiç çalışmadım uzun hikaye. Annemin pek çok rahatsızlığı var iç işleri dışişleri herşey bana ait

annem babam ben 3 yaşındayken ayrılmış abimde evlendi haftasonları ünv den hem ev hem sınıf arkadaşımla gezerim cuma bize gelir pazar evine döner bu hafta işi çıktı gelemedi haftaiçi klasik evişleri gelen giden annemi gezdirirm eğer gitmek isterse öğleden sonraları 1,5 saat kadar spor yapıyorum kitap okumaya yabancı dizi ve filmleri izlemeye bayılıyorum diğer zamanlarda kk dayım işte :KK12:

Kardeş takımdan diyet arkadaşım adını görünce ben bunu tanıyorum dedim :)
Maşallah çalışmıyorsun ama epey aktif bir hayatın varmış
Rabbim gönlüne göre versin anneciğine de geçmiş olsun Allah şifasını versin

Konu sahibi arkadaşım umarım yalnızlığın hayatına sana gerçekten değer veren birinin girmesiyle sonlanir. Ama bazen yaşadıkları insana yalnızlığı bile aratir. esimden ayrılmaya karar verdim henuz hukuki asamalar baslamadi ve maalesef ayrılma nedenimi ne kendi aileme ne de esimin ailesine açıklamayı düşünmüyorum. Açıkcası size bile anlatmaktan utandigim için burda konu bile acamadim. Kızım 1 mayısta 1 yasina girecek iyi ki o var diyorum. Denizdeyken aniden bogulur gibi olup su yutar ya insan kulakları,ağzı, burnu su dolar nefes alamaz nefes almaya calistikca daha cok su yutar ben de kendimi aynen öyle hissediyorum. Daha 30 yaşındayım ve yasadiklarim cok ağır geliyor. Kimin ne derdi varsa o an için en büyük dert muhakkak kendi yaşadığı derttir ama emin olun ki bir cogunuz yerimde olmadığı icin cok ama cok şanslı. ..

Allah sabır versin evladına da hayırlı sağlıklı güzel ömür nasip etsin - anlatamadığına göre çok ağır şeyler yaşamışsın ve dillendirmek bile içini acıtıyor sanırım - herşey gönlünce olsun madem ki ayrılmaya karar verdin bence git aç davanı kimseye de birşey deme ha soru soran çok olur bu konuda konuşmak istemiyorum ayrılıyoruz de geç çünkü bazen yaşarken ağır gelen şeylerin dile getirilmesi daha çok acı veriyor:KK50:

Hayır çalışmıyorum canım İlkokul öğretmeniyim fakat hiç çalışmadım uzun hikaye. Annemin pek çok rahatsızlığı var iç işleri dışişleri herşey bana ait

annem babam ben 3 yaşındayken ayrılmış abimde evlendi haftasonları ünv den hem ev hem sınıf arkadaşımla gezerim cuma bize gelir pazar evine döner bu hafta işi çıktı gelemedi haftaiçi klasik evişleri gelen giden annemi gezdirirm eğer gitmek isterse öğleden sonraları 1,5 saat kadar spor yapıyorum kitap okumaya yabancı dizi ve filmleri izlemeye bayılıyorum diğer zamanlarda kk dayım işte :KK12:

hayatından keyif alman çok güzel. pozitif birine benziyorsun. ben de bir süre öncesine kadar yalnız da olsam keyif alırdım. filim izlerdim kitap okurdum, gezmeye çıkardım ama bu aralar bir karamsarlık geldi. geçicidir inşallah. peki sen geleceğe bakınca hiç üzüldüğünolmuyor mu? ne olacak böyle yalnız yalnız demez misin hiç? ben diyorum arada bir.

Ben de evliliğe çok takılmıyorum. Bir de o nasip meselesi hiç ummadığın zaman olabilir, geç olur güç olmaz, sonu mutluluk olur, onun için dua edip Allah bize de nasip edebilir ama diğer türlü ailesiz yalnızlık apayrı bir şey benim için. İnsanın en azından bu yalnızlıkta bi kardeşi olur yanında güvenebilecek, kendini yalnız hissettirmeyecek...
Amaaan neyse benim için dua edin şu konuda duyarsızlaşayım, Allah kalbimden o yalnızlık duygusunu alsın, yerine harika bir öz güven versin.

Konu sahibi arkadaşım umarım yalnızlığın hayatına sana gerçekten değer veren birinin girmesiyle sonlanir. Ama bazen yaşadıkları insana yalnızlığı bile aratir. esimden ayrılmaya karar verdim henuz hukuki asamalar baslamadi ve maalesef ayrılma nedenimi ne kendi aileme ne de esimin ailesine açıklamayı düşünmüyorum. Açıkcası size bile anlatmaktan utandigim için burda konu bile acamadim. Kızım 1 mayısta 1 yasina girecek iyi ki o var diyorum. Denizdeyken aniden bogulur gibi olup su yutar ya insan kulakları,ağzı, burnu su dolar nefes alamaz nefes almaya calistikca daha cok su yutar ben de kendimi aynen öyle hissediyorum. Daha 30 yaşındayım ve yasadiklarim cok ağır geliyor. Kimin ne derdi varsa o an için en büyük dert muhakkak kendi yaşadığı derttir ama emin olun ki bir cogunuz yerimde olmadığı icin cok ama cok şanslı. ..

konuşacak birine ihtiyaç duyarsan ben varım
seni hiç tanımasam da anlattıklarına üzüldüm
sanırım zorlu bir imtihandan geçiyorsun

Allah sabır versin evladına da hayırlı sağlıklı güzel ömür nasip etsin - anlatamadığına göre çok ağır şeyler yaşamışsın ve dillendirmek bile içini acıtıyor sanırım - herşey gönlünce olsun madem ki ayrılmaya karar verdin bence git aç davanı kimseye de birşey deme ha soru soran çok olur bu konuda konuşmak istemiyorum ayrılıyoruz de geç çünkü bazen yaşarken ağır gelen şeylerin dile getirilmesi daha çok acı veriyor:KK50:

Sağol canım iyi temennilerin için herseyden once kızım icin ayakta durmaliyim. Ben de tarih ogretmeniyim ama daha atanamadim ve calismiyorum kizima bakacak kimse yok çünkü. Ama bosandiktan sonra mecbur özel de olsa baslamak zorundayım.

Ben de evliliğe çok takılmıyorum. Bir de o nasip meselesi hiç ummadığın zaman olabilir, geç olur güç olmaz, sonu mutluluk olur, onun için dua edip Allah bize de nasip edebilir ama diğer türlü ailesiz yalnızlık apayrı bir şey benim için. İnsanın en azından bu yalnızlıkta bi kardeşi olur yanında güvenebilecek, kendini yalnız hissettirmeyecek...
Amaaan neyse benim için dua edin şu konuda duyarsızlaşayım, Allah kalbimden o yalnızlık duygusunu alsın, yerine harika bir öz güven versin.

evet haklısın ailesizlik çok kötü bişey

27 ama benim yalnızlık sadece evlilikten yana değil, evlilik pek umrumda da değil sen demiştin ya annem zaten ölmüş babamla da pek aram yok diye işte o sebepten dolayı yalnızlığı sana en yakın benim:KK14:

artık yalnız değilsin bak b enim gibi müzmin bekarlar var canımcımmm:KK19::KK19:

hakkınızda hayırlısı olsun tüm olumsuzluklara rağmen tek şansınız prensesiniz allah bundan sonra her ikinizide çok mutlu etsin anladığım kadarıyla barışma veya evliliğin düzelmesi gibi bir durum yok eşinizin yaptıkları yüzünden siz utanmamalısnız haklısınız allah bugünümüzü aratmasın hiçbirzaman :KK31::KK31:

Slm lilycimm:KK3::KK3: bende okudum dama yazmaya yetişemedimmm 3 topicte birden yazarsan böyle oluyor işte:KK9: ayrıca Denizliliymişsin annem de Buldanlı hemşoda çıktık diyetdaşım:13: inan bazen günler bana yetmiyor kursa gitmek istiyorum ama ya anneme ben yokken bişey olursa korkusu engelliyor aminnn inşş çok tşk ederim iyi dileklerin için cnmm:KK16:

Sweetdimple arkadaşım cok teşekkür ederim.

Kimsenin dış gorunusune efendi durusuna asla aldanmayın benim esimi disardan her goren ideal evlenilecek erkek gözüyle bakar kimse aklının ucundan gecirmez bile böyle seyler yapabilecegini. Ve sunu anladim ki can cikmayinca huy çıkmıyor sadece daha profesyonelce yalan soylemeyi ve gizlemeyi ogreniyorlar.

Allah yardımcınız olsun da çok merak ettim. Umarım gönlünce olur.

hayatından keyif alman çok güzel. pozitif birine benziyorsun. ben de bir süre öncesine kadar yalnız da olsam keyif alırdım. filim izlerdim kitap okurdum, gezmeye çıkardım ama bu aralar bir karamsarlık geldi. geçicidir inşallah. peki sen geleceğe bakınca hiç üzüldüğünolmuyor mu? ne olacak böyle yalnız yalnız demez misin hiç? ben diyorum arada bir.
kesinlikle geçici birde bahar geldi herkesi etkiliyor en kıza zamanda bu klaramsarlığı üzerinden atacağına eminim evet pozitif düşünmeye çalışıyorum her zaman geleceğe bakınca hiç üzülmüyorum çünkü gelecek bana ne getirecek veya götürecek şimdiden bilemem geçmiş geçti tatlım gelecek bilinmiyor o yüzden şu anın tadını çıkarmaya çalışalım hepimiz gerçekçi bakarsak farzedelimki hiçkimseyle evlenmedim çocuğum olmadı ve yaşlandım vs vs kötü bir senaryo gerçi ama hemen giderim bir huzurevine orda yaşarım gibime geliyor kendi yaşıtlarımla gezeriz tozarız konuşabilmek bile yeterli yalnız kalmaktansa

Aminnnn canımmm inan bana ilerde çok gzüel günlerin olacak ve bir gün bu yazdıklarını okuyup güleceksinn:KK19:

bilinç altı telkinler var.onları denedin mi. çünkü herşey beyinde biter canım.

çok doğru bir noktaya parmak bastın cnmm olumlamalar ve telkinler çok etkili

Kimsenin dış gorunusune efendi durusuna asla aldanmayın benim esimi disardan her goren ideal evlenilecek erkek gözüyle bakar kimse aklının ucundan gecirmez bile böyle seyler yapabilecegini. Ve sunu anladim ki can cikmayinca huy çıkmıyor sadece daha profesyonelce yalan soylemeyi ve gizlemeyi ogreniyorlar.

est canım ne yaptımkii herşeyde bir hayır vardır eşininin olumsuzlukları ya çok çok ilerde öğrenseydin daha büyük bir yıkım olmazmıydı senin için zararın nersinden dönersen kardır bitanemm

Aminnnn canımmm inan bana ilerde çok gzüel günlerin olacak ve bir gün bu yazdıklarını okuyup güleceksinn:KK19:

İnşaAllah güzel günlerim olacak, ben de inanıyorum, yok olanlara üzülmüyorum artık, olabilecek olanlar için dua ediyorum.
Ölmüş olanı geri getiremem, bi tane canım kardeşim diyebileceğim bi öz kardeş ben yapamam ama dua ederim öz dost verir bana yüce Allah, ben inanıyorum.
Teşekkür ederim.

ben de yakın zamana kadar kendimel kalmayı keyife dönüştürürdüm. ama bir noktadan sonra dayanılmaz bir hal aldı
belki gelip geçici bir durumdur, yani inşallah geçer bu ruh hali.
peki ne zamandır bu keyif hali bitip böyle bir hal aldı? ne bileyim bi an acaba bana da mı aynısı olur diye düşünmedim değil hani :44:
sen yalnızlığı kendine dert edinmişsin ama Rabbim sağlık versin, etrafındaki insanlar senin yalnızlığını alamıyorsa gel yaz özelden de yazışabiliriz her zaman elimden geldiğince destek olmaya çalışırım belki de bulunduğun yerden sıkılmışsındır hani derler ya tebdil-i mekanda ferahlık vardır diye tayin olunca geçer belki ne dersin?

Canım benim Rabbim içindeki olumsuzlukları alsın feraha çıkarsın seni inşallah - her insan aslında yalnızdır aile önemli evet ama bazen en yakınım dediklerin çok uzak olabiliyor etrafında onca insan varken yalnız olmak daha acı - ha ailemden sorunum yok ama yeri geliyordu onların beni anlamadığını hissediyordum o yalnızlık duygusunu içten içe yaşadığım anlar da oldu ama zamanla geçiyor Rabbim sağlık versin inan ki herşey gelip geçici bu hayatta ama sağlık çok değerli
bu hayatta hepimiz imtihan halindeyiz ben size böyle yazarken hiç birşey yaşamamışım gibi gelebilir ama inanın sağlık, işsizlik, aşk acısı, maddi sıkıntılar, manevi buhranlar... hepsini yaşadım ve yaşım bir çoğunuzdan küçük...hepsi gelip geçici ve şu an benim için sağlık en değerlisi tabii Rabbim kaldıramayacağımız sıkıntılardan uzak tutsun

Sağol canım iyi temennilerin için herseyden once kızım icin ayakta durmaliyim. Ben de tarih ogretmeniyim ama daha atanamadim ve calismiyorum kizima bakacak kimse yok çünkü. Ama bosandiktan sonra mecbur özel de olsa baslamak zorundayım.
Rabbim karşına öyle bir iş çıkarsın ki, cesaret versin sana eşinden ayrılmak ve ayakta durabilmek için - anlatmak istediğinde her zaman yazabilirsin özelden de buradan da... belki derdine derman olamam ama en azından içindeki zehri akıtırsın rahatlarsın bazen anlatmak bile insanı rahatlatır - kızına da sağlıklı güzel bir ömür dilerim melek daha o - ben bebeklere kıyamıyorum :KK50: benim için de evladını kokla öp olur mu?:KK16:

artık yalnız değilsin bak b enim gibi müzmin bekarlar var canımcımmm:KK19::KK19:

hakkınızda hayırlısı olsun tüm olumsuzluklara rağmen tek şansınız prensesiniz allah bundan sonra her ikinizide çok mutlu etsin anladığım kadarıyla barışma veya evliliğin düzelmesi gibi bir durum yok eşinizin yaptıkları yüzünden siz utanmamalısnız haklısınız allah bugünümüzü aratmasın hiçbirzaman :KK31::KK31:

Slm lilycimm:KK3::KK3: bende okudum dama yazmaya yetişemedimmm 3 topicte birden yazarsan böyle oluyor işte:KK9: ayrıca Denizliliymişsin annem de Buldanlı hemşoda çıktık diyetdaşım:13: inan bazen günler bana yetmiyor kursa gitmek istiyorum ama ya anneme ben yokken bişey olursa korkusu engelliyor aminnn inşş çok tşk ederim iyi dileklerin için cnmm:KK16:

Rica ederim hemşom diyetdaşımmmm:KK19: :KK16::KK19:
İnşallah kursa da gidersin ya da istediğin böyle ilgini çeken online kurslara da katılabilirsin tabii sosyallik açısından istiyorsan işte o zaman anneciğini ayarlaman lazım Allahım kolaylık versin sana da...

Allahım iyi insanlarla karşılaştırsın herkesi sen de kötü bir deneym yaşamışsın kardeşim inşallah acın hafifler, hayata yeniden tutunursun
Bence her insan ayrı bir dünyadr ve iyice keşfedilmeli tabii kimisi içten pazarlıklı oluyor anlamıyorsun ben mesela herkese iyi niyetle yaklaşırım bana arkadaşlar herkese güvenme der ama ben olumsuzluk görsem bile insanlık hali derim tabii birkaç kez olumsuzluk yaşarsam tavrımı belli ederim ama artık insani duyguları çok yitirmişiz toplum olarak, dürüstlük efendilik bunlar olması gereken şeylerken biz ooo çok iyi diye övünüyoruz maalesef...

İnşaAllah güzel günlerim olacak, ben de inanıyorum, yok olanlara üzülmüyorum artık, olabilecek olanlar için dua ediyorum.
Ölmüş olanı geri getiremem, bi tane canım kardeşim diyebileceğim bi öz kardeş ben yapamam ama dua ederim öz dost verir bana yüce Allah, ben inanıyorum.
Teşekkür ederim.
Canım biz varız evet sanal alemdeyiz ve belki yanı başında değiliz ama şahsen kendi adıma elimden geldiğince destek olmaya çalışırım nasip kısmet belki bir yerlerde tanışırız - dertleşmek istersen her zaman yazabilirsin özelden de:KK34:

X