33 yaşındayım yapayalnızım ve çok mutsuzum.

yalnız mı yaşıyorsun??
ne işle meşgulsün??
yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyor musun??
evet tek takılıyorum :)) memurum ben de diğer arkadaşlara başarılar dilerim

höşbüldük bacım

aaaaaa hem böbrek hastasısın hem de tuz yiyorsun? olmadı bu
sen nerede yaşıyordun?

evet tek takılıyorum :)) memurum ben de diğer arkadaşlara başarılar dilerim

aaaaaa hem böbrek hastasısın hem de tuz yiyorsun? olmadı bu
sen nerede yaşıyordun?

karadenizliyim daaa (da meşhurdur bizde buraya atanan doktorlar önce dayı anlamıyodu şimdi onlarda da yı kullanıyo )

senin neyin vardı canım merakettim özelden de yazabilirsin burdan yazmak istemezsen. bende kitle var

da yı kim bilmez da??? :))) karadenizde meşhur bir cümle takısı :)) ben egeliyim cnm

yarın okul yok
devlet 8leri genel sınav yapıyor

eneee şanslısın hadi yarında okul yok bugünde yoktu zati dışarı çık kafanı dağıt bari yarın

da yı kim bilmez da??? :))) karadenizde meşhur bir cümle takısı :)) ben egeliyim cnm

5 dk engeline takıldım canım samarayla konuşuyoduk sana yazamadım bekliyorum. egeye hep gitmek istemişimdir geröi izmiri şöyle ucundan görmüşlüğüm var ama bişey anlamadım. özellikle tvde gördüğüm sahil köylerine bayılıyorum ne kadar isterdim öyle biyerde yaşamayı

yazın anlaşalım akyakada buluşalım ne dersin? ben de denizi çok severim

yazın anlaşalım akyakada buluşalım ne dersin? ben de denizi çok severim

orası neresi canım:26: bak adını bile duymamışım cehaletime ver

samara kıskanmasın bizi

bak şimdi adı geçtiya kesin gelecek bu kızın 6. hisler tavan yapmış temiz arkadaşım benim

orası neresi canım:26: bak adını bile duymamışım cehaletime ver

samara kıskanmasın bizi

bak şimdi adı geçtiya kesin gelecek bu kızın 6. hisler tavan yapmış temiz arkadaşım benim

Yok estf cnm benim Akyaka Muğla'da küçük bir tatil beldesi, deniz var ormanı var küçük ama huzurlu bir yer

Yok estf cnm benim Akyaka Muğla'da küçük bir tatil beldesi, deniz var ormanı var küçük ama huzurlu bir yer

benim hayalimdeki gibi

ne kadar güzel olurdu kız kıza sohbet deniz orman cennet gibi denizin dibinde yaşıyorum ama bi kere bile denize girmedim o ayrı ben içinde değilde yanıda seviyorum denizi

Hızlı bir geçmiş yaptımmm nasılsınız kızlarrr

Her ikinize de çok geçmiş olsun annemde 9 yıldır böbrek hastası ilk teşhisten sonra dr lar 2 seneye kalmaz diyalize girersin demişlerdi çok şükür bugüne dek diyetle çok güzel idare ettik hangi besinde ne kadar potasyum var böbreğe dokunurmu uzman oldum sizlere tavsiyem keisnlikle tuz tüketmeyin salça kullanmayın artrık annem sayesinde bende unuttum tuzu ve biberiye çayını mutlaka için böbrekler için birebir kreatin seviyesini düşürüyor

lillycim afiyetolsun kurupatlıcan dolmasını yufkayla yemeye hasret kaldımmmm

inş en kısa zamanda sen de güzel bir eş sonrada eş bulursun canım ünv de bir hocamız vardı bize demişti ki kızlar eğer pahalı pilav pişirecekseniz hiç boşuna kendinizi yormayın o zaman anlamamıştım evet pilav pişirmek için okumaya gerek yok belki ama ben yine de okumanın tüm bakış açımızı değiştirdiğine inanıyorum

gel beraber bunalalım
neler yapıyon çalışyon mu

neden beraber bunalacakmışızkiiii çok ayıp size hiç yakışmıyorr birlikte sohbet etmek varkenn

hoş geldin şekerim
iyi düşündüm ve hata ettiğimi anladım en kıdemli sensin saygılar

aynen.. ben de bu soruyu soruyorum kendime... konuşan hatta konuşamayan meşelerrrr.
30 yaşımdayım bunalımdayım:2:

at o bunalımı üzerinden hayat herşeye rağmen çok çok güzel tatlımmm

hoşgeldin fazla arayı açma pozitif enerjiye grupça çok ihtiyacımız var

hoşgeldin fazla arayı açma pozitif enerjiye grupça çok ihtiyacımız var

haklısın canım yetişebildiğim kadar pozitif enerjimi dağıtırım merak etme sen çeviriler bitmedimi hala elektriklerinde kesikmişş elektriksiz bir derece durulabiliyor ama suzuzluk çok zor İzmirde de müthiş yağmur var şimşekler çakıyor bereket bereket

bugün de batmana dolu yağdı
çakıl taşı gibi
cam kırılacak sandım
çeviriler bitti dün

Alone, canım istediğin zaman söyle ayarlarız inşallah

Samaracım benm pozitif enerjiye ihtiyacım yok zira yeterince enerjim yerinde çok şükür yansıtamadım mı ki acaba diye düşündüm bir an...

Sweetdimple, böbrek hastalığı konusunda uzmanlığımı yakında alacağım inşallah ben de - çocuk yaşta dr kadar bilgilendim ben 15,5 yıllık böbrek hastasıyım tuz o zamandan beri kullanmıyorum artık zaten damak tadım da alıştı yiyemiyorum - annene de Allahm şifa versin ben artık yasaklarla yaşamıyorum fakat ne nedir bilirim sormak istediğin birşey olursa da her zaman yardımcı olurum

bugün de batmana dolu yağdı
çakıl taşı gibi
cam kırılacak sandım
çeviriler bitti dün

hadi gözün aydın bitirip rahatlamışsındır

takıldığım yerlerde danışırım bitanemm amin canım inş tşkler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…