33 yaşındayım yapayalnızım ve çok mutsuzum.

Kizlar nasilsiniz ben bugun temizlige basladim evdeydim zaten hep evdeyim allah gonlumuze gore versin...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hoşgeldin canım zaten evde kalmışız öyle diyolar bari burda klüp kurak konuşuruk

spora gittim geldim sonra evde oturup elektiriğin gelmesini bekledim.

napıyosunuz hanımlar keyifleriniz nasıl

hoşgeldin canım zaten evde kalmışız öyle diyolar bari burda klüp kurak konuşuruk

Kuralim gercekten
Aman onlar kendilerine baksin gari

kulubü kurmadık mı zaten bu topikte???

Hosbulduk canimm benimmmm:)

yok anam yok kimse kendine bakmıyo hep bi laf sokmalar yeter uleeeeen
aynen yaaa sen de benden alıntılamış ama bişey yazmamışsın noluyoruz bakiiiimmmmm

elektriği ve suyu bulunca evi çöp eve dönemkten kurtarayım dedim
malum 2 gündür elektirksiz sususuz

kulubü kurmadık mı zaten bu topikte???

aynen yaaa sen de benden alıntılamış ama bişey yazmamışsın noluyoruz bakiiiimmmmm

benim hamarat evkalmış kız kurusu kankilerim bize resmen evde kalmış demişler çok kırıldım

gecedemi iş yapıyosunuz :26: kıyamam size beeeeen

benim hamarat evkalmış kız kurusu kankilerim bize resmen evde kalmış demişler çok kırıldım

gecedemi iş yapıyosunuz :26: kıyamam size beeeeen

evde kalcaz tabii sokakta mı kalalım???

ya ben işten gelince iş yapmadım da eee öğle yemeklerini de evden götürdüğümden hani bişeyler pişirsem fena olmaz

evde kalcaz tabii sokakta mı kalalım???

ya ben işten gelince iş yapmadım da eee öğle yemeklerini de evden götürdüğümden hani bişeyler pişirsem fena olmaz

aklınla bin yaşa dimi yaa biz sokak kızımıyık

ne pişiriyosun canım afiyet bal olsun kendine iyi bak aç kalma çokta fast food yeme ev yemeğine devam. samara yı merak ettim gene elektriğini kestiler zaar

ne pişiriyosun canım afiyet bal olsun kendine iyi bak aç kalma çokta fast food yeme ev yemeğine devam. samara yı merak ettim gene elektriğini kestiler zaar
sağol cnm valla buzluktan kıyma çıkardım da nasıl bişey yapsam bilemedim patlıcan olaydı musakka yapardım ya da karnıyarık ama yok - uydurmasyon takılcam
ben zaten fast food yemiyorum sağlıklı besleniyorum tuz yasak bana o yüzden yemekhanede de yiyemiyorum evden götürüyorum hem zaten diyetteyim
bu arada evde kaldın diyenlere hep derim heralde evde kalcam sokakta kalcak halim yok diye

ben sana kıymalı yemek araştırım internetten bilmediğim için direk söyleyemiyorum
hayırdır canım neden yasak yoksa bi rahatsızlığınmı var:26:
zeki hatunun hali başka olur kapak olmuşlardır

elektiriği kesmediler, ama bira internet başından kalktım.

ben sana kıymalı yemek araştırım internetten bilmediğim için direk söyleyemiyorum
hayırdır canım neden yasak yoksa bi rahatsızlığınmı var:26:
zeki hatunun hali başka olur kapak olmuşlardır

valla isteyen kapak olsun isteyen tencere ona kendileri karar versinler
tuz yasak ben yıllanmış bir böbrek hastasıyım gerçi iyileştim de damak tadı olarak tuzsuz yemeye alıştım
yemek olarak da ben baktım bişey bulamadım en iyisi mi ben geçen marketten aldığm kuru patlıcanları ıslayıp dolma yapayım gel yiyelim

ne zaman çıkacağı hiç belli olmuyo:26: tamda seni atıp tutcaktım yetiştin kulağınmı çınlıyo ne adın geçince geliyosun tırstım ruhani güçlerinmi vardır nedir

iyi insan lafının üstüne gelir diye boşa dememişler hoşgeldin samara

yalnız mı yaşıyorsun??
ne işle meşgulsün??
yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyor musun??

ben varken de atıp tutabilirsin

olmasssss vaz caydım

bende böbrek hastasıyım senin neyin var canım çok geçmiş olsun iyi olmana çok sevindim ben kesemiyorum tuzu aksine çok seviyorum fazlada su içmiyorum doktor suyu ihmal etme dediği halde
ellerine sağlık sağol canıııııım keşke yakın olsaydık belkide olurdu beraber yemek yer kahve içerdik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…