313 Ayetel Kürsi (Kalan Usulü Okuma)

DUA SIRASI : eliif92 eliif92
DUASI : Maddi manevi her şeyin düzelip değişmesi ve yoluna girmesi.

1. eliif92 eliif92 (Maddi manevi her şeyin düzelip değişmesi ve yoluna girmesi.)
2. M Maviiiii000 (İçinde bulunduğum sıkıntılı durumu atlatıp huzura kavuşmak. Hayırlısı ile hayırlı ve mutlu bir evlilik yapmak)
3. C ChillOutt (Maddi manevi sıkıntılarımızdan feraha kavuşmak)
4. stanki stanki (Rabbim hakkımızdaki her şeyin hayırlısını nasip etsin. Sağlıklı, mutlu, huzurlu bir ömür geçirmemizi nasip etsin.)
5. Matchteacher Matchteacher (Nisanlısının işlerinin yoluna girmesi ve hayırlısı ile bir an önce yuvasını kurmak)

Arkadaşlar düzenli bildirim yapalım lütfen.
Kendi duamız nasıl ki hemen bitsin istiyoruz okumada da aynı özeni gösterelim.

2 gün mazeretsiz bildirim yapmayan listeden çıkartılır.

KALAN : 313

Kızlar ben ayetel kürsi için bi kaç gün mazeretliyim isterseniz benim adımı geçin diğer duaları okuyabilirim ama ezberimde çünkü.

Tamam canım benim diğer sırada geçin o zaman ezberden bilmiyorum kurandan da okuyamıyorum malum :/

Canım benim okumalara katılan hiç bir arkadaşımızın sırasını geçmeyeceğiz sırası gelene okunacak. Tabi ki sen liste bitmeden çıkmadığın ve okumalara katıldığın sürece hahah :)) Elif de ben de ince hesaplar peşinde değiliz olmadık da! çünkü burası dua sayfası. Olsaydık saten sayı bölüştürürdük. Sadece okumalara katılan arkadaşlara haksızlık olmasın diye bazen çenemi tutamıyorum hepsi bu :) benim okumamın nasıl bitmesini istersem herkese de aynı şekilde elimden geldiğince okuyorum ama bu listede öyle bir şey yok herkes elinden geldiğince okuyor buna sen de dahilsin Matchteacher Matchteacher

DUA SIRASI : M Maviiiii000
İçinde bulunduğum sıkıntılı durumu atlatıp huzura kavuşmak. Hayırlısı ile hayırlı ve mutlu bir evlilik yapmak

1. eliif92 eliif92
2. @MevsimlerdenSonbahar
3. @Mcze01
4. stanki stanki
5. Matchteacher Matchteacher

Arkadaşlar düzenli bildirim yapalım lütfen.
Kendi duamız nasıl ki hemen bitsin istiyoruz okumada da aynı özeni gösterelim.

2 gün mazeretsiz bildirim yapmayan listeden çıkartılır.

KALAN : 313

X