313 Ayetel Kürsi (Kalan Usulü Okuma)

Kızlar ben gitmiştim geri geldim tüm dualarımızdaki listeye Beni de katar mısınız acaba tekrar :)

Kızlar ben gitmiştim geri geldim tüm dualarımızdaki listeye Beni de katar mısınız acaba tekrar :)
kuzum eski listelerden özgeçmişin pek parlak değil ama :))) düzenli bildirim yapacaksan gel canım olur mu malum okul, salavatların yetişmekte zorlanıyorsun katılım yapacaksan gel yoksa oyalama bizi heheh :))) yunus duasında da dua sıran bitince kayboldun çok kızdım sana :))) sağlam referansın yok :))) canım benim şaka bir yana gerçekten düzenli bildirim yapacaksan gel bize de yazık :)

İsteyerek olmuş şeyler değil elimden geldiğince her an okumaya calıştum Ben ama haklısınız tabi o kadar okuyorsunuz sağolun kızlar iyi aksamlar

Hakkınızı helal edin ben 12.000 tane yunus duası 313 ayetel kürsi sizin adınıza okumaya başlayacağım gerçekten hakkınızı helal edin kızlar özür dilerim kusura bakmayın 1 hafta içinde okurum :KK200:

İsteyerek olmuş şeyler değil elimden geldiğince her an okumaya calıştum Ben ama haklısınız tabi o kadar okuyorsunuz sağolun kızlar iyi aksamlar

biliyorum canım benim isteyerek yapmadığını ama insan kızıyor bazen ben kızdım yalan yok :))) bende teşekkür ederim canım benim düzenli katılım yapamayacaksan diğerlerine haksızlık oluyor kuzum. katılırım dersen tabi ki eklerim dua ediyoruz neticede ama katılamazsan benden çekeceğin var demedi deme :))) Matchteacher Matchteacher

biliyorum canım benim isteyerek yapmadığını ama insan kızıyor bazen ben kızdım yalan yok :))) bende teşekkür ederim canım benim düzenli katılım yapamayacaksan diğerlerine haksızlık oluyor kuzum. katılırım dersen tabi ki eklerim dua ediyoruz neticede ama katılamazsan benden çekeceğin var demedi deme :)))
Haklısın mucizem kimsenin hakkına girmeyeyim ben çok teşekkür ederim ettiğiniz dualar için tekrar

Hakkınızı helal edin ben 12.000 tane yunus duası 313 ayetel kürsi sizin adınıza okumaya başlayacağım gerçekten hakkınızı helal edin kızlar özür dilerim kusura bakmayın 1 hafta içinde okurum :KK200:

offff bu günlerde zaten gerginim kızdırma beni yaaa :))) tabi ki hakkımız helal olsun canım ayrıca okuma falan yapmana da gerek yok öyle şey mi olur :KK200: özür dilenecek bir şey de yok ayrıca ben kızdım kızdığım zaman da içimde tutamam huyum kurusun :))) başından önlemimi alayım dedim sadece kuzum böyle deyince de üzüldüm :KK43:
hem sen ayetel kürsi de hiç olmadın bu gün açtım daha burayı icat çıkarma başına bir de 313 ayetel kürsi okuyacakmış ba ba ba :))

offff bu günlerde zaten gerginim kızdırma beni yaaa :))) tabi ki hakkımız helal olsun canım ayrıca okuma falan yapmana da gerek yok öyle şey mi olur :KK200: özür dilenecek bir şey de yok ayrıca ben kızdım kızdığım zaman da içimde tutamam huyum kurusun :))) başından önlemimi alayım dedim sadece kuzum böyle deyince de üzüldüm :KK43:
Yok mucizem olur mu üzülme ben okumak istiyorum sadece abdestsiz ve baş açık okuyamama huyum var onu da gün içinde biriktirip hepsini gece okuyorum o yüzden çok alamadım galiba ama telafi edeceğim canım benim sizin duanızı okuyayım listeye de inşAllah katılabilirim :KK200:

Yok mucizem olur mu üzülme ben okumak istiyorum sadece abdestsiz ve baş açık okuyamama huyum var onu da gün içinde biriktirip hepsini gece okuyorum o yüzden çok alamadım galiba ama telafi edeceğim canım benim sizin duanızı okuyayım listeye de inşAllah katılabilirim :KK200:

off kuzum ya senden dua isteyen mi oldu bir de 313 ayetel kürsi okuyacakmış ba ba ba :))) bu konuyu bu gün açtım yani sen burda hiç olmadın :))) icat çıkarma kendine :)
ayrıca ne zaman düzenli bildirim yaparım dersen kapımız her zaman açık kuzum :KK200:

off kuzum ya senden dua isteyen mi oldu bir de 313 ayetel kürsi okuyacakmış ba ba ba :))) bu konuyu bu gün açtım yani sen burda hiç olmadın :))) icat çıkarma kendine :)
ayrıca ne zaman düzenli bildirim yaparım dersen kapımız her zaman açık kuzum :KK200:
Çok sağol canım benim kendimi toparlayayım yanınızdayım bildirimlerimle . okurum siz o kadar okudunuz bana destek oldunuz Rabbim hepinizden razı olsun :KK200:

X