313 Ayetel Kürsi (Kalan Usulü Okuma)

Bu sayfalarla da listelerle de isim yok boyle bir kac arkadas sayesinde! Yazmayayim dedim ama kendimi tutamadim arkadaslarin gonulsuz eslik ettigini ve niyetlerinin samimi olmadigini nerden cikardiniz? Ayrica burda okuma yapan arkadaslar uzayda mi yasiyor onlar insan degil mi isleri gucleri yok mu? Burda herkesin bir derdi oldugu icin dua ediyor kimse sizin dua siraniz diye 7/24 hazirolda bekleyemez size anlayis gosteriliyorsa siz de arkadaslara anlayis gostermeyi deneseniz? Dua siraniz gelince kimse eslik etmiyor sona kalan dona kaldi nasil bir cumledir? Belki o gun o arkadaslarin da isleri var olamaz mi sadece siz mi bu dunyada yasiyorsunuz? Zaten sizin gibi musait olamayan arkadaslar hic katilmiyor hani dua ediliyor ya burda insanlar vicdani ile yaklasiyor!

Benim söyleyeceklerimi mucizem söylemiş aynen katılıyorum herkes meşgul, herkes bu dünyada yaşıyor, herkesin derdi var . Dua ederken bencillik olur mu sayenizde bunlarıda görmüş oldum

Arkadaşlar düzenli bildirim yapalım lütfen.
Kendi duamız nasıl ki hemen bitsin istiyoruz okumada da aynı özeni gösterelim.

DÜZENLİ BİLDİRİM YAPAMAYACAK ARKADAŞLAR LÜTFEN KATILMASIN!

@MevsimlerdenSonbahar. Canim arkadas burayi kacirmis herhalde kendi dua sirasi gelince niye kimse eslik etmiyor demekle olmuyor bu isler.

Ben kimseyi itham ederek bir şey yazmadım, elimden geldiğince okumaya çalışacağımı ve karşılığında okunmasını beklemediğimi anlatmaya çalıştım. Ben zaten kendime geceleri tek başına okuyorum. M Maviiiii000 ın 2 kişi de bana yeter mesajını üstüme alınmamıştım ama tepkiler farklı düşündürdü. Ben sadece dua bekleyenlere yardım için gelmiştim, bana okunması için değil. İsterseniz devam etmeyebilirim

Ben sizin de dua sayfasi actiginizi ve orda dua istediginizi Allah kabul etsin benim de sizin icin o sayfada dua ettigimi hatirliyorum yanlis mi hatirliyorum? Arkadaslara dua etmek icin gelmeniz buyuk incelik!

@saftirikcin Hayır canım sen geldiğinde bende adımı niyetimi söyleyim banada edersiniz demiştin bende sıran gelnce yazarsın demiştim. Ayrıca her dua sırası glince altında uzunca yazan açıklamayla paylaşıyorum, bence herşey açık ve net ortada

Allah kabul etsin. Arkadaşlar bir ricam olabilir mi? Benim sıram geldiği zaman isim versem isme niyetlenerek okuyabilir miyiz?

M Maviiiii000 .canim bunu sen mi yazdin? Arkadas duaya ihtiyaci olanlara dua etmeye gelmis de! Dogrudur bir sey diyemem de sona kalan dona kaldi demek neden orayi anlayamadim!

Son düzenleme:
Arkadaşlar ben bu gruba dahil olurken okuma bitince başa dönüldüğünü bilmiyordum, bu grupla birlikte ihlas suresi grubuna da dahil oldum, çarşamba günü regl oldum cuma günü hastaneye yattım, bu sürede okuyamadım ve siteye de giremedim, girdiğimde de listenin başına dönüp okunduğunu gördüm, bana tekrar okunması için değil okuyamadığım günleri telafi etmek için geldim, alıntıladığınız mesaj da önceki tura ait. Ne söylesem nasıl yanlış anlaşılıyor bilmiyorum, gruba girdiğimde de listenin ortasındaydı baştaki kişilere okumamış oldum diye telafi etmek istedim. Bu kadar mesele yapmaya gerek yok, ben dünden beri 80 okudum, Allah kimin hayrına isterse kabul etsin. Konu da burda kapansın lütfen.

Evet bu konu burada kapansın ve bu dua grubunda tek okuyan M Maviruya30 ve benim sadece ikimiz devam ederiz. Diğer arkadaşlardan da uyarılara uyacak olanlar eklenerek devam eder. Daha önce katılan arkadaşlardanda Allah razı olsun

Ben sizin de dua sayfasi actiginizi ve orda dua istediginizi Allah kabul etsin benim de sizin icin o sayfada dua ettigimi hatirliyorum yanlis mi hatirliyorum? Arkadaslara dua etmek icin gelmeniz buyuk incelik!

Yeni gördüm mesajınızı, isimlere dikkat etmemiştim, Allah razı olsun, dilinize sağlık. Dediğim gibi listeye ortasında dahil olduğum için tekrar döneceğini bilmiyordum, mazeretim bitip abdest alınca tekrar gelip önceki okumadıklarıma okumak için katıldım. Teşekkür ederim dualarınız için

DUA SIRASI M Maviiiii000

1. M Maviiiii000
2. M Maviruya30

2 gün mazeretsiz bildirim yapmayan listeden çıkartılır.

KALAN : 313

DUA SIRASI M Maviruya30

1. M Maviiiii000
2. M Maviruya30

2 gün mazeretsiz bildirim yapmayan listeden çıkartılır.

KALAN : 313

Niyetim : Hayırlısı ile sağlıklı evlat sahibi olabilmek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…