313 Ayetel Kürsi (Kalan Usulü Okuma)

arkadaşlar kusura bakmayın 2 günden beri uğrayamıyorum, katılım gösteremiyorum. yarına kendimi toplayıp gelicem. Belki sizinde dualarınızın sayesinde hakikatlerle karşılaştım. Yarın inşallah gelcem, kusura bakmayın lütfen

Arkadaşlar dua sırası bende sanırım
Duam : Kayınvalidem ile görümcelerimin beni sevmesi ve sayması ve aramızın düzelmesi . Rabbim tez vakittte aramıza sıcaklık versin inşallah

Arkadaşlar dua sırası bende sanırım
Duam : Kayınvalidem ile görümcelerimin beni sevmesi ve sayması ve aramızın düzelmesi . Rabbim tez vakittte aramıza sıcaklık versin inşallah

Rabbim yuvanıza huzur ve sevgi versin canım, hepimize de aynısını nasip etsin inşallah.

33 okudum kalan 280

Şimdi bu listede düzenli bir şekilde herkese okuyan kaç kişi kaldı, benim söylememe gerek yok herkes kendisini biliyor. Burada gerçekten herkese okuyacak sıra kendine gelince okuyup kaçmayacak kişiler olması lazım bunu yapmaacak olan şimdiden çıksın bana 2 kişide olsa yeter

Regl vb mazeretler doğal olarak ortaya çıkabiliyor. Gerçek mazeretler bence baş tacı, kimsenin benim işim bitti gözüyle bakacağını sanmıyorum, dua ediyoruz, niyeti samimi olmayanın duası tamamlansa ne olur ki? Kulu kandırır Allah'ı kandıramaz. Şahsen ben gönülsüz eşlik edilmesinin de bir faydası olacağını düşünmüyorum. Daha önce yazmıştım çok önemli bir sınava hazırlanıyorum 2 aydır işten bile rapor alıp eve kapandım. Derse ara verdikçe içimden gelip eşlik ediyorum, bana da eşlik edilse de olur edilmese de. Eşlik edenden Allah razı olsun derim.

Neyse 20 okudum kalan 160

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…