313 Ayetel Kürsi (Kalan Usulü Okuma)

Kızlar dayım vefat etti. Bugün ve yarın cenazede olucam. Bana sıra geldiğinde onun ruhuna okursanız sevinirim. Çocuk için sonra da okunur

Hepimiz iyi niyetle okuyoruz yazmissin bi yerde sayi takibi de yapacaksak bunda iyi niyet nerde sen bana az okudun ben sana cok okumam mi diycez yani

Ayrica minimum su okunacak diye bir kuraliniz da yok simdi neden bana boyle davraniyorsunuz ?

13 okuyosunuz ideal de 10 okumak mi az ki 1 kere yaptim buralsrda oldugumu gorun diye ne kadar uzerime.geldiniz boyle luzumsuz bi konu icin ....

Hatirlatma konjsuna gelince 2 gun bildirim yapmayan atiliyor 1 gun sesi cikmayanin da uzerine gidicez yazmiyor degil mi iki gun uzak kalmadim ben burdan ne buyuttunuz yaa su guzel konuyu mahvetmeye degdi mi ... Sure iki gun ben neden bir gun gelemiycem diye yazayim ki bastaki sartlarla suanki davranislariniz farkli cok kirginim sanki ben kotu niyetle 1 gun yazmamjsim gibi davraniyorsunuz... Cok kirildim .

İki yerde iki tur gecme sebebi de kisi sayisi artti okumalar hizlandi o yuzden oldu benim gordugum cunku ben uyarildim az oku diye takip ettim ondan sonra sabah onda yazilmis en son bekledim biri okusa da yazs die taa aksam yazildi yani onlara nedennlaf yik da ben gunah kecisiyim yaa gercekten cok icerledim

Benden memnun degilsiniz ki cok okuyunca cok okuma az okuyunca katilim bekliyoruz geriden takip ediyorsun diosunuz memnun edemedigimi burdan anladm bi cumle kurmadiniz biliyorum.

Kusura bakmayin sanirim ben duzeninizi bozdum.

M Maviiiii000 Canim varligim yeter diyen arkadas bizim listelerimizde yok bundan sonra baska topicleri senlendirsin zira bana sadece Allahin varligi yeter. Bos kalabalik liste ile degil gercekten dua etmek isteyenlerle etmek isterim. Iyi niyetle yaklasiyorsam aptal hic degilim..bizleri memnun edememis ya baska topicleri memnun etsin kendisi Allah dualarini da kabul etsin. Burasi muhabbet topigi degil dua topicigi muhabbet topicleri geyik bolumunde muhabbet edecekler bekleme yapmasin lutfen!

Allah benim gonlumu biliyor siz bilmeseniz de olur bos kalabalik mis sohbet mis geyik mis... Bunlar benim burda olma sebeplerim degildi. Ama biyle anlasilmak istenmisse anlasilabilir benim icin sorun degil.

Hak gizeten bir insan bu sekilde davranmamali gonul kirmamali kimseyi aptal yerine koymuyorum koymam.

Ben buraya guzel niyetlerimle geldim birlik beraberlik icin geldim.

Nasip diyorum hayirli dualariniz olsun

Resmen kovdun bir gr kotu niyetim olmadigi halde.

Ayrica kimseye varligim yeter demedim ben yokmus gibi olmak istemedigimi belirttim hepsi bu gerginlige luzum yok alintila yeter unlemler falan ...

Herkes vicdanina yakisani yapar

Herkes karsisindakini kendisi gibi gorur

Ve acip da kalbine mi baktin

Bu sozler benim en sevdigim sozlerdir bu arada.

Hayirli dualar arkadaslar kovulduguma gore burda olmama gerek yok

Kk kendisine ait gibi davranip ayni topicte olmak istemeyip kovan bi insan... Kovmak.... Hic hos olmadi.. Hiiic...

Yazacak coookk seyim var aslinda ama gereksiz yere diger arkadaslarimi oyalamak istemiyorum ozelden konusmak kendimi anlatmak da istemem yanlis anlasilir sonra olanlar acikca onunuzde oldu...

Hayirli dualar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…