313 Ayetel Kürsi (Kalan Usulü Okuma)

Bi karisiklik var sanki ceren arkadasimiz sira kendisindeyken benim icin dua almis sonra tekrar ceren e donmus yoks ben mi yanlis anladm

Edit: bende sayfalar karismis :) sorun yok

Olmaz canim merak etme :) farkindayim cok geriden takip ediyorsun hizli ilerliyoruz sen katilmadigin icin farkedemiyorsun:) senden de katilim bekliyoruz canim :)

Olmaz canim merak etme :) farkindayim cok geriden takip ediyorsun hizli ilerliyoruz sen katilmadigin icin farkedemiyorsun:) senden de katilim bekliyoruz canim :)
Canm birtek dun bakamadim hemen geriden takip mi oldum simdi..

Cok okuyunca da az oku dendi valla sasirdim ne yapsam :)

Canm birtek dun bakamadim hemen geriden takip mi oldum simdi..

Cok okuyunca da az oku dendi valla sasirdim ne yapsam :)

Canim senin kucuk bebegin var anladigim kadari ile elbet zor olur ama olabildigince ben de herkesin duasina katilmaya calisiyorum ki arkadaslarimiza ayip olmasin :) dun aksam rahatsizdim yemegi esim yapti ben de ayip olmasin buraya diye sayi aldim burdan onlari okudum o arada :)))

Cok ilgincsiniz kizlar :))

Hic olmamamdan iyi yine on okumam
1 gun gelemedim hemen takip etmio oldum katilmiyo oldum katilim beklioruz dendi sanki 1 hafta kayboldum ortalardan :)

İki ayri kisinin iki ayri yorumu olunca tabii ben de sasirdim ne yapacagimi nasl memnun edecegimi suan.. Neyse nasip ne kadar okuyabilirsem okurum onemli olan niyetim varligim ben bana okunsun da kacayim demedim Ne de olsa :)

Efsun64 Efsun64 ilginc oldugumuzu hic dusunmuyorum herkese 100 okursan cok adil olmayacagi gibi cok da yorulursun biz diyoruz ki hepimiz hepimizin duasina katilalim ama bana bir arkadasim 50 okumussa ben ona 10 okursam vicdanim rahat etmez cunku kimsenin kimseye hakki gecmesin isterim. Iyi niyetle herkes okuyabildigi kadar okuyor hepimiz insaniz her gun ayni sayilarda da okuyamayabiliriz bu da normal veya senin bu gun isin vardir kizlar beni bu gunluk idare edin dersin hepimiz de seve seve yerine okuruz ama senin hem fatihada hem burda 2 tur okuman gecmisse ve sen katilamamissan ben de muneccim degilsem:)) hatirlatma geregi duyarim bunda alinacak bir sey oldugunu da sanmiyorum. Bizi memnun etmelisin gibi bir cumle kurdugumu hic ama hic hatirlamiyorum!!! M Maviiiii000

X