300cc high profil kas zarı altı

Sonunu dusunmeyen kahraman olamazmis 1.63 boy kilo 65 kardelencim o gunu ve bugunu saymazsak son 4 gun ameliyat olcam diye panik atak olmazsam iyidir ehueheueh
Emin ol 5 dkka gibi gelicek sana yatmanla kalkmam bir olucak onunde iki füzeyle beni hatirla narkozlu narkozlu olur mu cunku o an seni en iyi ben anliyor olacagiim

Emin ol 5 dkka gibi gelicek sana yatmanla kalkmam bir olucak onunde iki füzeyle beni hatirla narkozlu narkozlu olur mu cunku o an seni en iyi ben anliyor olacagiim
Fuze gibi olursa cok sevincem sanirim narkozdan uyanirken yanimda kimse olur mu acaba cunku yine refakatci konusunda karar degistirdim tek gitmek istiyorum ertesi gun alacaklar beni narkozdan ayilirken tek olur muyum ki doktor ya da hemsire basimda olur mu acaba? Bi de his kaybi geri geldi mi canim sana?

Narkozdan ayılırken hemşireler oluyor başında hatta genelde baya bir süre bekletiyorlar sen asını oda numaranı bilecek kadar ayıkken yukarı çıkarıyorlar. Sadece çıkınca hemen ağrı kesici iste ben odaya çıkarttıklarında direk ağrı kesici diye sayıkladım

Super...Anladim canim cok tesekkur ederimm

Merhaba ben de 3 hafta önce amelie oldum öyle göz gezdirirken bu mesajınıza cevap vermek istedim çünkü ben de tek gitmek istiyordum sonra karar değiştirip arkadaşımı aldım yanıma iyiki de öyle yapmışım, ameliyattan sonra telefonu bile yan taraftan alamadım, desteksiz kalkamadım çorbamı bile arkadaşım içirdi yani ne olursa olsun mutlaka yanınıza birisini alın bence psikolojik olarak bile desteğe ihtiyacınız olabilir

Cok tesekkur ederim dogru soyluyorsunuz hemsirenin isi gucu yok boyna benle mi ilgilencek 'az ye de hastabakici tut' der dogru ben en iyisi arkadasimi da gotureyim valla cok makbule gecti, bi iki arkadas da demisti ama sonradan fikir degistirmistm, cok sagolun msj icin...tesekkur ederim

Rica ederim Özel hastanede olmama rağmen öyle hemşireler sık da gelmiyorlar mutlaka yanınızda birisi olsun yazarken düşünüyorum da arkadaşımında hakkını ödeyemem çorabımı bile giydirdi siz düşünün

Benim sana tavsiyem yanina mutlaka birini al psikolejik olarak bile cok rahatlatiyor. Benim uyanir uyanmaz doktorum geldi ama doktordan doktora degisebilirde vee bir ay olucak yavas yavas his geri gelmeye basladi

Evet dogru soyluyorsun katiliyorum sana bende esimle gittim o olmasa ne wc ye gidebilirdim ne yemek yiyebilirdim resmen felçli gibi yatiyordum

Benim sana tavsiyem yanina mutlaka birini al psikolejik olarak bile cok rahatlatiyor. Benim uyanir uyanmaz doktorum geldi ama doktordan doktora degisebilirde vee bir ay olucak yavas yavas his geri gelmeye basladi
Tamam canim tavsiyeleriniz uzerine alacagim nasipse birini....vee hissin geri gelmeye baslamasina cok sevindimm

Ben de 350 diodum ama doktor 300 olur en fazla dedi zaten hastalik moduna girmis bulunuyorum sanki ameliyattan sonra elimi kaldiramicakmisim gibi bi korku saldi icimi ve bir hafta kaldii
Canım meme dokun var mı bilmiyorum ama 300 cc taktırıp sonra küçük oldu deyip ikimci ameliyatı olanlar var bence bi daha düşün cc olayını .... ödemler inince küçük gelebilir gözüne .... deneme sütyeniyle silikonu koyup denedin mi ?

Cok az dokum var ama 300 cc bana smdiden kucuk geliyor zaten kucuk olacagini da biliyorum cunku elime aldm benim desteklerimden cok daha kucuktu deneme sutyenine fln koymadi direk elime verdi dr u ozelden yaziyorum

Merhaba arkadaslar 9. Günüm kisaca bahsetmek istedim iki doktorla gorustum ilk gorustugum doktorda karar kildim bana olucak ccleri soyledi ( 275-300-325)bende ona dogal kendimin gibi ama yapildigida belli olsun demistim neysee ameliyata girdikten sonra bir gun direnlerimle yatis yaptim ertesi gun ciktim (163 boy 51 kiloyum)ameliyata girdim 300 cc yuksek profil kas zari altina koyuldu ( ameliyattan sonra doktor basima gelir gelmez kac cc koydunuz diye sordum 300 aldi 325 tasti kenarlardan dedi) zaten doktoruma onceki muaynelerde kas alti olsa daha dogal olmaz mi diye sormustum o da yeterince meme dokumun oldugunu soyledi ve kas zari altini uygun gordu ve iyikide oyle olmus ameliyattan sonra ilk 3-4 gune kadar lanet ederken agrilarla pismanlik duyarken(cunku goguns kafesim gepp gergin sızlıyor iki tane tugla varmiscasina) sonraki gunler iyikilerim basladi cunku giydiklerinizin yakismasi cokkk guzel bisey vee doktoruma cok tesekkur ederim bu iste gercekten profosyanel benim ondan istedigim dekolte catalimin belirgin olmasi ve ne cok ayrik nede birbirine yapisan bi memeydi tam ayarinda esit iki guzel meme kazandirdi bana :)) benim hikayeme benzer arkadaslara sormak istedigim bisey var 6. Aydan sonra veya 1 seneyi tamamladiktan sonra fazla kuculme yasadiniz mi? Cunku ben bu halinden cok memnunum

Gecmis olsn bende yeni oldum 6. Günüm 350cc kasalti takildi, bende kuculeckler diye korkuyorum,ve biri digerinden kucuk gibi bunu yasayan varmi acaba

Cok az dokum var ama 300 cc bana smdiden kucuk geliyor zaten kucuk olacagini da biliyorum cunku elime aldm benim desteklerimden cok daha kucuktu deneme sutyenine fln koymadi direk elime verdi dr u ozelden yaziyorum
Merhaba
Kas zarı altı yöntemiyle 400 CC uygun görmüş doktorum. 165 boy 60 kiloyum. Üst bedenim daha dar, basenlerim ve kalçam daha belirgin. 5 martta ameliyat oldum. Ödemlerim epey azaldı. Şunu söyleyebilirim ki , daha küçük olsaymış içime sinmezmişki 400 beni çok korkutuyordu burada genelde 300-350 cc konuşulduğu için. Meme yapısı kabul etmiyorsa ya da kendi dokunuz epey varsa bu ccler de uygun olur ama meme dokunuz çok azsa 400-450 cc ler gözünüzü çok korkutmasın.

325 olsun diye diretseymisim keske diyorum ama insan sonrasinda tecrube ediniyo aklim simdi basima geldi senin olculerin gaayyet guzel olmus canim gule gule kullan

Seninkiler daha cok yeni kuzum anca bir aya yakin anlayabilirsin ne kadar kuculup kuculmeyecegini ve her iki meme birbirinden farkli biri daha once iyilesip odemini atiyorken digeri zorlana bilir o yuzden ikisinin ayni iyilesmesini bekleme derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…