30 yaşında bakire olmak?

E peki sırf sürekli isteyecegim diye uzak mi duracagim cinsellikten ne yapacağım bilmiyorum ya evlilik falan da yok şuan da ve yaşıtlarımin çoğu yaşadı bunu. Ve sırf bakire oldugum için erkeklerin benden uzak durduğunu fark ettim
Siz tam olarak ne istiyorsunuz? Neyden yakınıyorsunuz onu anlamadım.

Biraz daha beyin fırtınası yapın hanfendi o zaman ahhaha
Hanımefendi benim yapacağım beyin fırtınasının f'sini dahi sizin aklınız almaz. Yani laf soktuğunuzu düşünmeden önce şöyle bir oturup 'beyninizle'(!) Düşünün. Diyin ki karşımdaki insan beni yerden yere vurur mu. Gömer gömer çıkarır mı. Rica ediyorum benim manav damarımı tutturup Allah'tan belanızı aramayınız. Hem doğduğunuza hem de cevabıma alıntı yaptığınıza gece ağlayarak tövbe edersiniz. Rica ediyorum azıcık kullanın Allah'ın lütfu olan beyninizi.

Bi daha okuyun öyleyse
Benim okumamda hiçbir sıkıntı şüpheniz olmasın. Sorun sizin korkularınızla yapmak istedikleriniz arasında gelip gitmeniz. Ve daha ne istediğinizi bilmiyor oluşunuz. Bir daha okusamda aynı sonuca varıyor. Türkçe öğretecek değilim size. Bu korkuyla cinsel ilişkiye girmeyin zaten muhtemelen korunmasını da bilemeyecek birde bu yüzden konu açacaksınız. Karşınızı çıkan erkekten en ufak şüpheniz varsa ( sadece cinsellik için size yaklaştığını düşünüyorsanız ) zaten düşünmeyin. Duygusal anlamda ilerlediğiniz taktirde birlikte olduğunuzda zaten pişmanlık duymazsınız. 30 yaşınıza gelmişsiniz ama olgunlaşmamışsınız.

Yok ya ciddi diyorum. Sinir yapıyor.

Bir de sui zan yapıyor. Çok fazla gerginsiniz çok. Böyle nasıl yaşıyorsunuz?
Siz bütün vaktinizi burda gecirerek aciz bi şekilde nasıl yasiyorsaniz bendd öyle yaşıyorum hanfendi. Tabi özel bi durumumdan bahsettim elinize de koz gecti ordan laf sokuyorsunuz ama çok zavallı gorunuyorsunuz şuan ahahha

Daha çok 18 yaşında ki bir ergene benziyorsunuz. 30 demek imkansız gerçekten. Mümkünse siz üremeyin. Ülke yeterince bilinçsizce sevişip süpriz doğumlarla gelen nesille dolu. Hem tavsiye istiyorsunuz hemde verilen cevaplara ukala, terbiyesizce cevaplar veriyorsunuz. Dalga geçmek için mi açtınız konuyu? Fazla gergin bir kişiliğe sahipsiniz yalnız olmanıza şaşmamalı.

Siz bütün vaktinizi burda gecirerek aciz bi şekilde nasıl yasiyorsaniz bendd öyle yaşıyorum hanfendi. Tabi özel bi durumumdan bahsettim elinize de koz gecti ordan laf sokuyorsunuz ama çok zavallı gorunuyorsunuz şuan ahahha
Yahu hanımefendi ciddi diyorum sinir yapıyor sinir. Bi dönün kendinize bi bakın şimdi değil sakinleşince, ben neden durduk yere patlayıp duruyorum diye? Böyle tonla gördüm, gördüğüm yerde kaçarım, bi düşünün bakalım adamlar sadece bakiresiniz mi diye kaçıyor sizden, yoksa başka şeyler de olabilir mi?

X