30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Bende 27 yaşındayım ne iş var ne de eş aday adayı ikisininde olma ihtimali eksi 1500 umutlarım sıfırın altında

mrb kızlar..ben de katıldım size..konu süper olmuş..yaşım 30..çok şükür ki güzel bi işim var ama eşim yok :)

Merhaba canımm...
Evet ben açtım güzel oldu cidden.
İhtiyaçtı.
Ben de ikiside yok.
Ama genede yüksek lisans mezunuyum. istesem işimde olur belki.
Bazen hostes olsamda buralardan uçup uçup gitsemmi diyorum.

Merhaba canımm...
Evet ben açtım güzel oldu cidden.
İhtiyaçtı.
Ben de ikiside yok.
Ama genede yüksek lisans mezunuyum. istesem işimde olur belki.
Bazen hostes olsamda buralardan uçup uçup gitsemmi diyorum.

bazen alıp başımı gitmeyi ben de çok istiyorum ama şartlardan dolayı olamıyo..yapabiliosan hiç durma :)

bende bazen dııl herzaman kacmak ıstemısımdır buralardan o yuzdende sartları zorluorum

Jonathan livingston seagull olmak ıstıyorummm

Neden umutlarını yitirdin canım?
Ben de çalışmıyorum ve nişanlımdan ayrıldım ama umutlarımızı yitirmemeliyiz belkide.

Umutlarımı yitireli çok oldu çok şanssızım kısmetsizim nereye iş başvurusu yapsam deneyim istiyolar sanki deneyim bakkalda satılıyo ( bi işe girsem sosyal bi çevrem olur kendimi meşgul edicek bişeyler olur kendimi daha iyi hissederim diye düşünüyorum ewde hergünü aynı a sosyallikle geçirince umut falan kalmadı bende. Ewde olunca kimseyle tanışmıyosun böylece aşkıda bulamıyosun yıllar böyle geçip gidiyor (

bazen alıp başımı gitmeyi ben de çok istiyorum ama şartlardan dolayı olamıyo..yapabiliosan hiç durma :)

İngilizcem süper değil ama diğer şeyler uyuyor.
Bir de yeni bir ayrılık yaşadım.
Bir arkadaşta şimdi canımı sıktı dedili o 1 sene içinde evlenir çalışan bir kızla diye.
Kendimi kötü hissettim çok.

Kızlar bende varımbende 24 yasındayım iş var aşk yok 2 senedir cok monoton hayatım var biraz renk istiyorum yaaaaa(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…