30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

gelinlik kınalık vs hazır cnm ama onun dışında eşya vs bakamadım daha tayin dilekçesini verdim bekliyorum bakalım kısmet... ondan sonra eşya bakacağım ama düğüne çok az kaldı
Kolay gelsin, eşyayı beğendin mi tamamdır zaten, çok zaman alacağını sanmıyorum, yetişir her şey merak etme.

2 gun once cok kotuydum. Ite kalka giden bir iliskim vardi ama bitti. Ben hic akillanmiyorum, insanlara oldugundan daha fazla deger veriyorum. O ise whatsapp dan iliski bitirecek kadar deger veriyormus bana. Bittigine uzulmedim gordugum muameleye üzüldüm. 32 yasindayim bundan sonra gercekten insanlara hic inancim kalmadi. Aska da inancim kalmadi. Bu iliskide de eksik olan askti. Kalbim buz gibi. Kalbimi isitacak, beni layigiyla sevebilecek bir kisi var midir acaba bir yerlerde. Takmam bu konulari ama bazen iste insan karamsar oluyor :KK43:

2 gun once cok kotuydum. Ite kalka giden bir iliskim vardi ama bitti. Ben hic akillanmiyorum, insanlara oldugundan daha fazla deger veriyorum. O ise whatsapp dan iliski bitirecek kadar deger veriyormus bana. Bittigine uzulmedim gordugum muameleye üzüldüm. 32 yasindayim bundan sonra gercekten insanlara hic inancim kalmadi. Aska da inancim kalmadi. Bu iliskide de eksik olan askti. Kalbim buz gibi. Kalbimi isitacak, beni layigiyla sevebilecek bir kisi var midir acaba bir yerlerde. Takmam bu konulari ama bazen iste insan karamsar oluyor :KK43:

Aşk tek taraflıysa yürümez zaten. Ben 31 yaşındayım, ben aşk kadınıyım şahsen:) aşık olmadan evlenemeyeceğimi düşünüyorum, büyük konuşmayayayım ama. Sizin ilişkinizde ilgi, aşk eksikmiş zaten. Böylesi hayırlıymış. Dua edip önünüze bakın, yapacak bir şey yok.

vardır cnm illaki benim bir arkadaşım 37 yasında sevdi kalktı isviçreye gitti peşinden.

X