30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Bende 27 de evlenmış ama bekarlıgı özleyen bi kızı olan biriyim ama bekarlıgı özledıgım için aranıza benı de alsanızaa

Bende 27 de evlenmış ama bekarlıgı özleyen bi kızı olan biriyim ama bekarlıgı özledıgım için aranıza benı de alsanızaa
Hoşgeldin canım. Ben açmıştım bu topiği. Ben de 31 yaşında evlendim. Şuan 14 aylık oğlum var. Bekarlık güzel gerçekten kıymetini bilmek lazım. 32 yaş ideal evlilik için bence.

Hoşgeldin canım. Ben açmıştım bu topiği. Ben de 31 yaşında evlendim. Şuan 14 aylık oğlum var. Bekarlık güzel gerçekten kıymetini bilmek lazım. 32 yaş ideal evlilik için bence.
31 32 ne farkeder ki :) ben 27 evlendım daha erken sen neden özlğyosun

Üst komşum 32 de evlendı :) 31 de gayet geç bır yaş üzülecek bısey yokkı 20 sinde evlenen bapsın ayrıca özgürlüğü gezmesı nı seven ınsanlara geç evlılıgı sevıyor ıstıyor . Erken evlenmek ısteyen de cok

Yok canım üzülmüyorum ideal yaşta evlendim bana göre de
Yani ya bu ıdeal yaş degısıyor 32 de evlenen arkadaşla konusyordum oda en ıyısı 25 ten sonrası dıyor kısmisi 23 24 ıyor kımisi 26 27 dıyor ne bılım degısıyor ama şu bır gerçek ne kadar geç evlenırsek okdar zor adapte olması çünkü herkesın kuralları var cızgılerı var bay bayan geç evlıglın en zor yanı adaptasyon ve cocuk çünkü insan kaldıramıyor cocuk bakmasını sadece ıkı negatıf yön benım düşüncem tabı bunlar

Haklisin canım ama erken evlensem de belki adaptasyon zor olurdu bilmiyorum ki ama iyi ki çok erken evlenmedim diyorum.

selam kızlar 26 yaşındayım ama beni de aranıza alın :) hiç evlenemiycekmişim gibi düşünüyorum çünkü neye kime el atsam sonunda mutlaka bişey oluyor çekim bitiyor :) yalnızlığı bana iyi kitlemişler :)

Hoş geldin canım aramıza :) Mutlaka ileride kafana yatan biri çıkacaktır elbet :)
Kendinden bahseder misin biraz :)

valla pek umudum yok ama kısmet tabi herşey :) ünivdeyken nişanlandım 3 sene önce de sözlendim olmadı sonrasında da hiç dikiş tutmadı ve o defteri de kapadım :) gelelim bana kendimden bahsedeyim biraz :)
26 yaşındayım ist beylikdüzünde yaşıyorum özel bir bankada calısıyorum. çok şükür rahatlık bakımından huzur bakımından hayatımda herşey güzel gidiyor. çok sevdiğim ve beni çok seven bir ailem var Allah başımdan eksik etmesin. onlar olmasa iyice yapayalnız kalırdım sanırım. çok pozitif çok güleryüzlü olduğumu söyler etraftakiler ama gelin görün ki nedense arkadaşlık anlamında da yalnızım yada yaşadıklarımdan dolayı biraz soyutladım kendimi ama ben yaşamayı seven hayatta herşeyden zevk alabilen biriyim neden böyle hissediyorum bilmiyorum. evcimen biri olduğum için de evliliği elbette düşünüyorum ama 'o' insanı henüz bulamadım tabi yada o beni bulamadı. hernerdeyse çıksın ortaya

Doğru kişiyi bulursunuz tabi, demek ki daha zamanı değil. Bir bakmışsınız ummadığınız anda çıkmış karşınıza :)
Hayatı doya doya yaşamak lazım bir dakika sonra ne olucağımız belli değil, küçük şeylere takılmamak lazım, en iyisini yapıyorsunuz :) Her zaman böyle pozitif ve güler yüzlü olun :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…