30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

rica ederim canım, ince memed benim en sevdiğim kitap

pardon amacın nedir? kimi ne kadar tanıyorsun ? evde kaldım ve çok mutluyum

canım sırça kökkü okumadım. kürk mantolu candır. kuyucaklı yusufu o kadar sevmedim. merak ettiğim içimizdeki şeytan

bu dolmanızın bzle ne ilgisi var ki. fazlasıyla anlamsızsınız. ilişki uzmanı falan mısınız ?

masumiyet müzesi çokkk durağan güzel kitap ama okurken kendimi jiletlemek istedim. yordu beni canım

Zamanla yavaş yavaş hallolur ama o eksikler evlensen de hiç bitmez derler,bir de o göze görünmeyen ıvır zıvırın maliyeti boyundan büyük olur:))
Ay aslıs inşallah öyle olmaz cnm ya zaten borçlarım var ya o yuzden erteliyorum ama modelleri belirlesem alması kolay artık taksitle idare edeceğiz...

Ay aslıs inşallah öyle olmaz cnm ya zaten borçlarım var ya o yuzden erteliyorum ama modelleri belirlesem alması kolay artık taksitle idare edeceğiz...

Hayat pahalı malum ama vakit varken indirimleri falan takip edebilsen daha avantajlı olur. Modelleri de yorumlara falan bak, gözünle gör, hoşuna giderse alırsın. Borca girmeden hiçbir şey sahibi olunmuyor neredeyse zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…