30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

merhaba kızlar, nasılsınız.

Sevgi olsun, barış olsun.
umut olsun, aşk olsun..
bolluk bereket, huzur olsun. Birlik, beraberlik olsun.
Başarı olsun, kazanç olsun..
Bu sene artık uzun süredir beklediğiniz ve 'artık olsun!.' dediğiniz dilekleriniz gerçek olsun.

dualarınız kabul olsun.

Hepinize iyi seneler diliyorum kızlar

Merhaba evet amatör olarak uğraşıyorum. ama bu aralar pek fırsatım olmadı siz ne tarz çalışıyorsunuz?
daha çok doğa, hayvanlar, gün batımı manzaraları... portre pek ilgimi çekmiyor, o yüzden portre çekmiyorum
bu arada yağlı boya tablo yapmaya başladım, fena sardı, fotoğrafın önüne geçecek gibi :) sen ne tarz çalışıyorsun?

Hayat telaşındayız hepimiz ceren. Filo bir süre yazmama kararı aldı malesef. Bende bir değişiklik yok. Senin nasıl gidiyor hazırlıklar.
Henüz alınmış bir eşya yok canım bu aralar fotoğrafçı, otel ve gelinlik olayını aldım hedefime inşallah onları halledersem eşya eksiklerini çıkaracağım.

Bir ara makroya sardırdım sonra doğa ve içanadoluya gelince belgesele kaydı çeşitli çalışmayı seviyorum şimdilik...

Bir ara makroya sardırdım sonra doğa ve içanadoluya gelince belgesele kaydı çeşitli çalışmayı seviyorum şimdilik...
ben de hayvanların değişik hallerini çekmeyi seviyorum, makro zevkli oluyor, iyi netleme yapınca da gerçekten çok güzel görüntüler elde edilebiliyor da hepsinin ayrı ayrı lensleri filan var, teferruatlı iş :) makinen ne?

nikon d90 sen ne kullanıyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…