30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Başka şehre gitme durumum var filo ondan korkuyorum , sahipsiz kalırım diye.:KK43:
Orayi sevmem sıkılırim diye, olur da anlasamazsak bos yere duzenimi bozup gittigime pisman olurum diye vs vs vs

Evlilik şans gibi. Piyango bileti gibi düşün. Kendi şehrinde de olsa olasılıklar hep var.

Karşındaki insanı hiç bir zaman tam olarak tanıyamazsın. Oturması kalkması, hayatı, düzeni, ailesi, kişiliği önemli senin evlenmen için sendeki benliği tamamlıyor mu.

Tansiyondan kaynaklanmıyor değil mi başağrın? Migren olduğunu sanan bir tanıdığımda tansiyon çıktı da... Bende de stresliyken başağrısı oluyor.
Tansiyonuma ara ara baktırıyorum. (gerçi uzun zamandır baktırmadım ama)
Normal. :KK66:
Evet, stresliylen de oluyor... :'(
Günaydın kızlar, nasılsınız?
K KenyaliZehra canım çok geçmiş olsun, inşallah daha iyisindir?
Sağ ol Sevcan, iyiyim. Sen de iyi misin? :KK66:
havalardan olmuyor ..

ev soğuk bende üşüyorum-üşütüyorum.

2 gündür hapşurma ve halsizlik vardı. Griptim :KK48:

Bir kupa kahve içtim. 20 dk sonra bir ağırlık çöktü .. Gözlerim kapandı . İlaç kullanmadığım için çok garip geldi. İlaç etkisi desem değil.
Dİyorum biraz nazara geldim. bir uyudum 2 saat :) Enerjim çekildi resmen anca toparlandım.

Mavilim, sana da geçmiş olsun.
Daha iyi misin? :KK43:

kızlar ortada hiç bir sebep yokken 30 yaşından sonra ilişkiler anlamında bir mucize gerçekleşme ihtimali var mı? ben artık asla inanmıyorum kendi adıma :KK43: herkes güzel düşün güzel şeyler olur diyor. artık akıl verenlerden de bıktım. sosyal ol/dua et/kursa git vs vs diyenlerden de bıktım. yalnızların halini ancak yalnızlar anlıyor başka hiç kimse ne kadar yakın olursa olsun anlamıyor. tüm tesellilerden tüm tavsiyelerden bıktım çünkü olmayınca olmuyor insan ne yaparsa yapsın her tuttuğu elinde kalıyor. böyle pat diye daldım başlığa ama çok doluyum ey forum sakinleri burası en uygun başlık gibi geldi. burayı okuyan herkese allah gönlündeki güzel dilerkleri verir.

kızlar ortada hiç bir sebep yokken 30 yaşından sonra ilişkiler anlamında bir mucize gerçekleşme ihtimali var mı? ben artık asla inanmıyorum kendi adıma :KK43: herkes güzel düşün güzel şeyler olur diyor. artık akıl verenlerden de bıktım. sosyal ol/dua et/kursa git vs vs diyenlerden de bıktım. yalnızların halini ancak yalnızlar anlıyor başka hiç kimse ne kadar yakın olursa olsun anlamıyor. tüm tesellilerden tüm tavsiyelerden bıktım çünkü olmayınca olmuyor insan ne yaparsa yapsın her tuttuğu elinde kalıyor. böyle pat diye daldım başlığa ama çok doluyum ey forum sakinleri burası en uygun başlık gibi geldi. burayı okuyan herkese allah gönlündeki güzel dilerkleri verir.
Beklenti içinde olma o zaman :KK66:
Hayatını yaşa, yapmak istediklerini yap. Bu konuyu düşünme. O zaman üzülmezsin.
Olacaksa gelir seni bulur zaten. :KK66:

Bu arada kendinden bahseder misin?
Neler yaparsın? Çalışıyor musun?
Ne gibi şeyler seni mutlu eder?

Evlilik şans gibi. Piyango bileti gibi düşün. Kendi şehrinde de olsa olasılıklar hep var.

Karşındaki insanı hiç bir zaman tam olarak tanıyamazsın. Oturması kalkması, hayatı, düzeni, ailesi, kişiliği önemli senin evlenmen için sendeki benliği tamamlıyor mu.
Çok zor sorular ve ben hiçbirine emin olarak cevap veremiyorum. :KK34:
Tereddütsüz mü olmak gerekir illa evlenirken yoksa muhakkak soru işareti kalır mı kafada?

X