30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Selam kizlar benide araniza alin :) bende 30 yasindayim.. Evlilik husran arkasindan da nisan ve maalesef oda husranla sonuclandi.. Artik kimse olmaz gibi hissediyorum sanki emekli gibiyim :KK43:
Sizi uzun zamandir takip ediyorum..
Bu arada ogretmenim fakat yurtdisinda.. Sanirim burda sosyal hayat sifir olunca daha da bir yalniz hissediyor insan kendini:KK43:((

Insan yalniz kalinca ve zaman gectikce sanirim daha da bir yanlis sevimlere meyilli oluyor.. AMA konu sahibinin zaman icindeki olumlu gelismeleri umut verici. :)
Bu arada ulkeye tekrar donesim geliyor fakat orda nasil is bulurum bilemiyorum yabanci okullar da pek yok.. Ne kotu Dubai de is var da turkiyede yok bize :KK43:

Hoşgeldin canım :KK54: inan şuan ben de birebir ayni şeyleri hissediyorum ama iyiki burası var konu sahibi Angelheart a ve diger arkadaşlara binlerce teşekkürler bak görüceksin burası sana da çok ama çok iyi gelcek :))

Tesekkurler Ekin, umarim hersey cok iyi olur hepimiz icin, ne kotu bir insani sevip deger verdigimiz icin kendimizi gunun sonunda boyle boslukta hissediyoruz..
Yalnizlikla basedip dogru secimler yapmak lazim.. Benim sahsi fikrim kendimi sevmeyi ogrenmeliyim
Genelde bir insani sevince kendimi daha iyi hissediyorum ki bu en buyuk yanlisim maalesef...

Rica ederim canım:)) Çok doğru düşünüyorsun canım onlara verdiğimiz değer kadar kendimize vermiyoruz oysaki biz kendimize ne kadar değer verir önemsersek karşıdaki için de o denli değerli oluruz :) Senin kıymetini bilen seni el üstünde tutup sensiz bir an bile geçiremeyen hayatı dolu dolu keyifle yaşıcaniz çok ama çok mutlu günler seni bekliyor inşallah canim bak Ekin demişti diceksin :))

X