30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

İyi olmaya çalışıyorum sözlendim ayrıldık yeni yeni toparlanmaya çalışıyorum ve geleceğe dair umutlarım birbir yok oluyor işte bi şekilde hayata tutunmaya çalışiyorum burayı keşfettim burayi okumak bana inanılmaz destek oldu :) biraz uzattim galiba :)) sen nasilsin canim?:)

Üzüldüm, umarım kısa zamanda atlatırsın hayat her şeye rağmen yaşamaya değer.
Güzel şeyler düşün, aklına getirmemeye çalış ve bol bol dua :) umarım en kısa zamanda atlatırsın.
Anlatabilirsin canım sıkıntı yok, insan dertleşmeye ihtiyaç duyuyo, rahat ol :)
Bende Allah'a şükür iyiyim çalışıyorum, iş ev gidip geliyorum :)

geçmiş olsun prenses, migren sanırım yine. bu arada özeldeki konuya bakabilirsiniz kızlar
Sağ ol canım.
Merhabalar kizlar sonunda benim hissettiklerimi anlayan ve hatta duygularıma tercüman olan insanların arasinda olmak ne hoş hepinize kucak dolusu selamlar
Hoş geldin. Hakkında hayırlısı olsun. Kaç yaşındasın peki? Çalışıyor musun?

29 yaşindayım canim çalısiyorum ev iş gidip geliyorum bakalim çevre baskısı ve keşkelerle yaşamak zor oluyor ama bakalim hayirlisi diyorum canım

29 yaşindayım canim çalısiyorum ev iş gidip geliyorum bakalim çevre baskısı ve keşkelerle yaşamak zor oluyor ama bakalim hayirlisi diyorum canım
Hayırlısı olsun. Sözlünden yana bir üzüntün yok sanırım. Yani ayrıldın diye...

Çevre baskısını boş ver... El alem istiyor diye evlenilmez. Hepimiz yaşıyoruz aynı şeyleriii

Aynen öyle canım ama belli bi yaştan sonra insanda bi burukluk oluyor bundan sonra olur mu nasıl olur vs, vs...insan bi umutsuzluğa kapiliyor istemsiz gözleri doluveriyor ama iyiki varsiniź canim çok ama çok teşekkür ediyorum :))

Merhaba hosgeldin :) ve gecmis olsun kotu bi seyler atlatmissin zordur bilirim hayirlisi olsun hepimiz icin

Olmaz olur mu?
Takmasan da o aşamaları geçtim desen de bir şey bir an bir anı seni bir anda hüzne gark ediyor.

Yalnız zamanla o hüzün o kadar uzun sürmüyor. Azalarak gidiyor, Allah^tan.

Bu topiği ben açmıştım canım nişanlımdan ayrıldığımda. Şimdi evliyim ve bir oğlum var çok şükür. İnancını hiç kaybetme. Hayatın her anından keyif al. Herşey zamanı gelince oluyor. Anın tadını çıkar.

İnan sana ne kadar teşekkür etsem az canim insan koca karanlıkta kendini yapayalnız hissediyor umutların tekrar yeşermesinde tahmin ettiğinden daha çok emeğin var çok ama çooook teşekkürler canim Prensi de bizim yerimize öp canim Allah analı babalı büyütsün :)) böyle güzel haberleri biz de seninle paylaşıp kutlayalım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…