30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

bebişten sonra senide aramızda görücez inşallah. Kilo vermek için videolarımdan faydalanacaksın sende

Selam kızlar. Kitap okumayı düşünenlere kürk mantolu madonna yı öneriyorum. Beni çok etkiledi.
Bilgisayarımda PDF var. Bir arkadaş gönderdi sanırım. Hoş bilgisayardan kitap okumayı sevmem. Dokunarak okumam lazım ama neyse bunu bu şekilde okuyacağım herhalde...
Selam kızlar nasılsınız?
Inan aynı NEVER :) Sen nasılsın?
selam kızlar uuzn zaman girmeyince unuttum burayı. nasılsınız nasıl gidiyor hayat
Hoş geldin.
Turkuazzzzz
Filooooooooo
Buradayım Aslı.

Merhaba kızlar, nasılsınız?
Sevcan, hoş geldin. Sen nasılsın?

Canlarım nasılsınız? Sizi çok özledim. Var mı hayatınızda değişiklikler? Benim oğlum 6 ayını bitirdi. Dönüp duruyor çevreye merakı arttı. Ama uykusuz gecelerimiz de çoğaldı.
Günaydın canım benim yegende 7 oldu artık oturuyor ama yürümek istiyor apalamak gibi bir derdi yok :) ne olacak bakalım

Metabolizma nasıl hızlanıyor canım bir yöntemi var mı?

canım pdf varsa bana da yollar mısın kürk mantolu madonna yı

Metabolizma nasıl hızlanıyor canım bir yöntemi var mı?

bende ona uğraşıyorum. Vücut kitle end. göre kas grubun artınca metebolizma hızın artıyor. Sebze ve yeşillikler de artırıyor. En çok yeşil çay tavsiye ediliyor. Kahve , süt ve yoğurt.

Önemli olan su içmek. Çok fazla aç durmamak. Spor salonuna giderken ölçüm yaparlardı öğün atladığım az su içtiğimde metabolizma hızım çok yavaşlardı. yağ yerine kas giderdi. Oda kötü. O kadar çalış sonra kas kaybet :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…