30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

:KK45:QUOTE="aslii, post: 41985166, member: 306749"]Bıraktığın gibiyiz canım, hayırlısı olsun.
Oğluna da maşallah:nazar::emir_bebek:[/QUOTE]

Bende bu kitabı buldum dışarıya biri koymuş okunması için. Biraz okudum güzeldi. Devam edicem. :KK66:

Nasılsın Aslı. Sıcaklarla aran nasıl.

Spor yapıyormusun?

Merhaba mavili. Dili biraz ağır ama gerçekten güzel, bitirmelisin.
İyiyim sen nasılsın. Eski sıcaklar kalmadı:) geçen gün zumba yaptım ilk defa bir etkinlikte, yorucu ama iyiydi. Yüzmeye gidiyorum arada. Senin nasıl gidiyor zumba.

Merhaba mavili. Dili biraz ağır ama gerçekten güzel, bitirmelisin.
İyiyim sen nasılsın. Eski sıcaklar kalmadı:) geçen gün zumba yaptım ilk defa bir etkinlikte, yorucu ama iyiydi. Yüzmeye gidiyorum arada. Senin nasıl gidiyor zumba.

Ben de iyiyim Aslıcım. ne olsun. Sıcak bizim burası. Neyse iş yerim serin benim. Zumba ya devam :KK15:

Benim metabolizmam biraz yavaş. Onu hızlandırmak için çalışıyorum şimdi. Vücudum ritme alıştı yorgunluk olmuyor. Şu an formumu koruyorum :KK51:

Kendi cümlelerimle kitabı basit göstermekten korkuyorum, mutlaka oku, tekrar okuyacağım ben, içine işleyecek bir kitap...
konusunu anlatsan çok basit. zaten kitapların konusu diil cezbeden o ruhu sana vermesi. :)) dimi aslımmm

Ben de iyiyim Aslıcım. ne olsun. Sıcak bizim burası. Neyse iş yerim serin benim. Zumba ya devam :KK15:

Benim metabolizmam biraz yavaş. Onu hızlandırmak için çalışıyorum şimdi. Vücudum ritme alıştı yorgunluk olmuyor. Şu an formumu koruyorum :KK51:
Metabolizma yaşla orantılı yavaşlıyor bir de, o yüzden daha çok çaba sarf etmemiz lazım. Ben kilo vermedim ama yüzmeyle sıkılaştım. Sen sporu hayat tarzı haline getirmişsin, darısı bizlere:KK51:

X