30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Allah kabul buyursun canım. :KK66:

Turkuaz amin sağ ol, geçen akşam Eyup Sultan'da hepimize dua ettim. :KK66:
Rabbim kabul buyurur inşallah.
Hoş geldin. Kendinden bahseder misin?

Hoş bulduk, teşekkür ederim.
26 yaşındayım, Ankara'da ailemle yaşıyorum. Sadece bir tane ciddi ilişkim oldu, o da geçen hafta bitti maalesef. Biraz keyifsiz bir dönemdeyim fakat inşallah bir gün her şey güzel olacak. Allah bunlardan başka dert vermesin, ne diyeyim :) Umarım burada olmak hepimize iyi gelir.

Herkese iyi akşamlar kızlar, nasılsınız:KK24:

Merhaba aslıcım... Sen nasılsın..

Ramazanda her gün aynı saatte açmak yorucu oluyor. Günler uzun. gece yemekler sindirilmeden uyku .. sabah zor kalkma..

Allah sabır veriyor..

26 yaşındayım, Ankara'da ailemle yaşıyorum. Sadece bir tane ciddi ilişkim oldu, o da geçen hafta bitti maalesef. Biraz keyifsiz bir dönemdeyim fakat inşallah bir gün her şey güzel olacak. Allah bunlardan başka dert vermesin, ne diyeyim :) Umarım burada olmak hepimize iyi gelir.

Hoş geldiniz...

Amin. Allah başka dert, sıkıntı vermesin..:KK36:
Yaşadığımız her şey bize deneyim. Hayat bize hep birşeyler öğretiyor :)

selam kızlar, iyi haftalar hepinize. ben iyiyim, bebiş te iyi gibi. geçen hafta kesesini gördük. perşembe inş. tekrar görüşeceğiz :emir_bebek:

Yaşasın bebiş :emir_bebek::KK200:

Merhaba aslıcım... Sen nasılsın..

Ramazanda her gün aynı saatte açmak yorucu oluyor. Günler uzun. gece yemekler sindirilmeden uyku .. sabah zor kalkma..

Allah sabır veriyor..

Hoş geldiniz...

Amin. Allah başka dert, sıkıntı vermesin..:KK36:
Yaşadığımız her şey bize deneyim. Hayat bize hep birşeyler öğretiyor :)

Yaşasın bebiş :emir_bebek::KK200:
Teşekkür ederim iyiyim bombacı:KK48: bir değişiklik yok.
Bayrama da az kalmış, nasıl geçti zaman anlamadım.

Olur olur, hepimizin bir hikayesi var.
Allah hakkında hayırlısını versin. :KK66:
selam kızlar, iyi haftalar hepinize. ben iyiyim, bebiş te iyi gibi. geçen hafta kesesini gördük. perşembe inş. tekrar görüşeceğiz :emir_bebek:
Ne güzel , ne mutlu :anneadayı::KK200:
Meraba bayanlar bana bi konuda fikir verirmisiniz.......
Tabii ki, yardımcı olmaya çalışırız. Hoş geldin.
Allah razı olsun canım. İnş. Benim de gitmek istediğim yerler arasında.
Sağ ol canım. Allah senden de razı olsun. :KK200: İnşallah bir gün sana da nasip olur. :KK66:
Merhaba kızlar nasılsınız?
Ceren iyi ve aynı sen nasılsın? :KK66:

Merhaba arkadaşlar.
Neler yapıyorsunuz?
Hayatta beklentileriniz nelerdir?
Sohbet edelim.
valla tatlım az önce 2 sene önce vermem gereken bir karar verdim. 2 yıllık ilişkimi bitirme kararı.. Saplantı olmustu ben de o ne kadar gurururumu kırsa da yapışmıstım ona gene bir anda ilgisini çekti aramaıyor mesaj atmıyor dünden beri. Ailevi bir konuda onun bir ark ından yardım almak için aradım iki kelime cevap verdi hiç bişey anlamıyorum sesin boğuk dedim kapadı ark ının tel ini yolladı bana bu hareketinin üzerine o kadar saygısızlıklar yaptı almadığım ve aslında almıs olmam gereken kararı aldım. Aramaları mesajları hatta numarasını sildim. Ne olursa olsun bitmeli artık. Kafam rahat . İlişki mutluluk için olur mutlu etmeyecekse beni ne lüzum var

valla tatlım az önce 2 sene önce vermem gereken bir karar verdim. 2 yıllık ilişkimi bitirme kararı.. Saplantı olmustu ben de o ne kadar gurururumu kırsa da yapışmıstım ona gene bir anda ilgisini çekti aramaıyor mesaj atmıyor dünden beri. Ailevi bir konuda onun bir ark ından yardım almak için aradım iki kelime cevap verdi hiç bişey anlamıyorum sesin boğuk dedim kapadı ark ının tel ini yolladı bana bu hareketinin üzerine o kadar saygısızlıklar yaptı almadığım ve aslında almıs olmam gereken kararı aldım. Aramaları mesajları hatta numarasını sildim. Ne olursa olsun bitmeli artık. Kafam rahat . İlişki mutluluk için olur mutlu etmeyecekse beni ne lüzum var
Pelus, hakkında hayırlısı olsun.
Evet, bir ilişki kendini belli ediyor. Sürüncemede kalması kötü, ya bitsin ya bir şeyler olsun.:KK64:

Olur olur, hepimizin bir hikayesi var.
Allah hakkında hayırlısını versin. :KK66:

Ne güzel , ne mutlu :anneadayı::KK200:

Tabii ki, yardımcı olmaya çalışırız. Hoş geldin.

Sağ ol canım. Allah senden de razı olsun. :KK200: İnşallah bir gün sana da nasip olur. :KK66:
Ceren iyi ve aynı sen nasılsın? :KK66:
teşekkür ederim canım bende iyiyim çok şükür devam aynen...

merhaba hoşgeldin.. en kısa zamanda kendini arındırıp karşına güzel bir ilişki çıkması dileğiyle ...

X