30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

iyiyiz canım, minerva nın dediği gibi bende temizlik işlerine el attım. sen nasılsın? nasıl gidiyor annelik
Kolay gelsin hepinize :) ben de iyiyim canım şükür. Annelik sonsuz bir sevgi ve endişe hali. Kendimden çok onu düşünüyorum artık. Biraz da takıntılı bir durum. Evhamlıydım ama iki katına çıktı. :)

Bende paylaşırım ama ne bileyim. Biraz abartılı yapıyorlar.

Gezdiğim yerleri , beğendiğim şeyleri paylaşırım elbette bende

Sadece her yediği yemeği paylaşanlar var ya iş de onlara diyorum

Evet Prenses . yaş günü partileri. Anne -baba kendisi için yapıyor sanırım. Bebek pasta bile yiyemez :) Milleti eğlendirmek fuzili masraf bencede.

Aileler bir araya gelmesi çok güzel ama ufak bir pasta bir iki çörek yeter maksat bir arada olmak.

bahar temizliği canım, her akşam bir tül atıyorum makinaya. haftasonu da dolaplar filan. ramazana temiz temiz girmeyi niyetlendim bakalım inş. başarıcam
tek başıma halletmek istiyorum

Nasılsınız canlarım?

Herkese mutlu cumalar

Selam kızlar ben yine geldim.

Maşallah canım. Biraz daha beklicez artık. Yeğeninin gelişimi nasıl gidiyor?

Merhaba Angel fark ettim ki topigin sahibi senmissin. Ben ilk geldigimde ortadan daldigim icin hic bakmamistim. özel olmayacaksa bir sorum olacak. Bu topigi acali 2 sene olmuş, anladigim kadarıyla su an evlisin ve bebeğin var allah bagislasin. 2 senede nasıl oldu bu ?
Gelişim sürecini merak ettim, nisanlinla mi baristin yoksa bambaşka biri mi ?
Su mucizeler, kurtarıcılar, çiviyi soken çiviler bana hiç denk gelmedi de ondan soruyorum.

Eski nişanlım değil canım. Ondan ayrıldıktan 8 ay sonra karşıma eşim çıktı. Ben evlilik işini boşvermiştim artık. Beni balkonda görüp beğeniyor. Görüştüğümüzde de niyetinin ciddi olduğunu söyleyince görüşmeye başladım. 8 ay içinde de evlendik. Bu arada bem de kist vardı çocuk istiyordum ama Allah'a bırakmıştım durumu. Onu da boşvermiştim yani. Ama ilk hafta hamile kaldım ve çok şaşırdım. Çok ta sevindim. Şuan oğlum 4 aylık Maşallah. İyi ki ayrılmışım. Çok skandalı bir aileydi. Her şeyi oluruna bırakıp hayattan zevk almaya çalıştım ve hayatım değişti. Darısı sizlerin başına inşallah.

Çok güzel ya maşallah benim geçmişim bol ilişki ve bol hayalkırıklığı dolu. Ondan negatif sartlanma var sanırım. Uzun süren yalnızlıktan sonra biri oldu, bu sefer oldu galiba dedim ama o da bitti. Ne yapacağımı şaşırdım anlayacağınız. Yapım gereği de oldukça karamsarim maalesef. Ama olmak istemiyorum, öbür yandan umutlanmak da istemiyorum. Öneriniz var mı siz yetkili bir ablaya benziyorsunuz.

:)) benim de çok ilîşkim oldu ama birşeylerin ters gittiğini anladım. Karamsardım öncelikle bunu değiştirdim. Reîkiye başlamıştım ben. Orda düşünce kalıplarımı değiştirmeyi öğrendim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…