30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

dün sizler için dua ettim kızlar. nasılsınız? özledim herkesi. biz oğlanla ailemin yazlığına geldik. havalar serin ama burda da. temiz hava alıyor oğlum.
Allah razı olsun Angel, ben de bu konudaki bütün arkadaşlara dua ettim. :KK22:
kızlar hepinize merhaba :110:ben de sizdenim :KK43: ama nedense son zamanlarda çok çok zor zamanlar geçiriyorum , çünkü artık bu yalnızlığımı kaldıramıyorum :KK61:gücüm tükendi sanki, siz nasıl başediyorsunuz yalnızlıkla? :cry:
Hoş geldin. Kaç yaşındasın? Çalışıyor musun? Ne var ne yok hayatında bahseder misin? :KK25:

:-)
sosyal medya.jpg

ben de yoğunum . değilse daha çok kafayı yerdim :KK61:ama ara ara nöbet gibi tutuyor beni üstesinden gelemiyorum artık :KK61:
Çok güzelmiş ..

İnsanlar birbirine nispet yapıyor artık.
benim de yaş günüm oldu. Arkadaşım pasta aldı kestik yedik. Fotoğrafını çektim ama yayınlamadım.

Gerek yok. Pasta yedim demeye...

Alışamadım bu tür yemek-pasta fotosu çekip yayınlamaya.

Yapan arkadaşlarım var. bazıları ailesinden uzak iletişim için güzel de. Ne bileyim bana ters geliyor.

ben kararında kullanıyorum profilimi.
zaten tarzımda abartmak yoktur :KK48:

seviyorum, güncel olayları, sevinçleri resimleri gezersem oraya ait fotoları, yemek tariflerini paylaşırım. bana özel bir alan gibi hissediyorum.

fakat şu çocuk yaş partileri, 1 yaşı dişi babyshower ı resimleri hepsi kopyala yapıştır gibi. fazlasıyla itici.. bilmiyorum şimdiden çocuğum olursa yaş günü yapar mıyım o derece yani anladınız.. :KK48:

hb cnm. 30 u devirdim . çalışıyorum . ne var yok değil hiçbir şey yok hayatımda :KK61:sen kaç yaşındasın, çalışıyor musun ?
senden üç yaş kadar büyüğüm, çalışıyorum ben de...
Çok güzelmiş ..

İnsanlar birbirine nispet yapıyor artık.
benim de yaş günüm oldu. Arkadaşım pasta aldı kestik yedik. Fotoğrafını çektim ama yayınlamadım.

Gerek yok. Pasta yedim demeye...

Alışamadım bu tür yemek-pasta fotosu çekip yayınlamaya.

Yapan arkadaşlarım var. bazıları ailesinden uzak iletişim için güzel de. Ne bileyim bana ters geliyor.
Evet, ben de sevmiyorum.
Biz de o kadar gezeriz yeriz içeriz, paylaşmam, sevmem.
ben kararında kullanıyorum profilimi.
zaten tarzımda abartmak yoktur :KK48:

seviyorum, güncel olayları, sevinçleri resimleri gezersem oraya ait fotoları, yemek tariflerini paylaşırım. bana özel bir alan gibi hissediyorum.

fakat şu çocuk yaş partileri, 1 yaşı dişi babyshower ı resimleri hepsi kopyala yapıştır gibi. fazlasıyla itici.. bilmiyorum şimdiden çocuğum olursa yaş günü yapar mıyım o derece yani anladınız.. :KK48:
Benim de tarzımda abartmak yok bilirsin. :KK66:
Anladık biz seni...

Temizlik için kolay gelsin :KK66:

ben kullanıyorum sosyal ağları :) ama şey mesela yer bildirim için swarm, foto için instagram face de arada sırada paylaşım.
instagramda mesele 30 foto ancadır.

insanlar da şu da var oraları yayım gibi kullanıyorlar öğreniyorlar birbirlerinden. beni çok rahatsız eden bi durum yok.

X