30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Merhaba

Aramıza hoş geldin ilk önce. Facebook dondurulunca anlaşılıyor, ben tamamen silmiştim hesabımı, o zaman profilin hiç çıkmaz. Bir kaç ay önce facebook lazım olduğu için tekrar açtım ve o zaman bütün arkadaşları tekrar eklemek zorunda kalmıştım.
teşekkr edrm hoşbulduk buarada cvbın içinde çok teşekkr ederm sevcan.ama aklımda soru işaretleri var şöyle eskiden dondurulunca dondurduğun anlaşılıyordu resmin gözükmüodu ama sulyet ve adın çıkıodu listede ama şuan öyle bişey yok yani hiç çıkmıosun dondurunca listelerde oyüzden dedim anlaşılmıomu acaba arkadaşlar tarafından benim dondurduğum yani benim sildiğimi mi düşünüolar onları ben donuk olunca çıkmadığım için eskisi gibi listede die kafam karıştı.daha doğrusu açıkçası sevgilimden ayrıldm ortada da hiçbişy yokken tükenmişlik sendromuna uğradı dielim bende bilmiyrm 1yıldır görüşmüyrz hiç görüşmedk hiç bi şekilde facemide o dondurduğu için dondurmuştm 1yıla yakın süredir donuktu.snra bi gün netten gezinirken onun açtığını facesinin var oldgnu gördüm ve aktif hale getrdim kandimi baktımki benim listemde ve hala ilişkizimizn başlama tarihi olarak ilişkisi var yazıo.acaba benim onu sildiğimimi düşündü deiştirmedi yoksa dondurduğumun farkındamı.onu açıklığa kavuşturmak istiyrm kafamda,hap bunu düşüünüyrm:KK43:acaba ilişkisi var yazısının farkında da değilmi bilinçli olmadanmı kalmış öyle o:KK43:bi bilsem:KK43:(oyzden aydınlanır kafam die danışmak istemştm cnm.

teşekkr edrm hoşbulduk buarada cvbın içinde çok teşekkr ederm sevcan.ama aklımda soru işaretleri var şöyle eskiden dondurulunca dondurduğun anlaşılıyordu resmin gözükmüodu ama sulyet ve adın çıkıodu listede ama şuan öyle bişey yok yani hiç çıkmıosun dondurunca listelerde oyüzden dedim anlaşılmıomu acaba arkadaşlar tarafından benim dondurduğum yani benim sildiğimi mi düşünüolar onları ben donuk olunca çıkmadığım için eskisi gibi listede die kafam karıştı.daha doğrusu açıkçası sevgilimden ayrıldm ortada da hiçbişy yokken tükenmişlik sendromuna uğradı dielim bende bilmiyrm 1yıldır görüşmüyrz hiç görüşmedk hiç bi şekilde facemide o dondurduğu için dondurmuştm 1yıla yakın süredir donuktu.snra bi gün netten gezinirken onun açtığını facesinin var oldgnu gördüm ve aktif hale getrdim kandimi baktımki benim listemde ve hala ilişkizimizn başlama tarihi olarak ilişkisi var yazıo.acaba benim onu sildiğimimi düşündü deiştirmedi yoksa dondurduğumun farkındamı.onu açıklığa kavuşturmak istiyrm kafamda,hap bunu düşüünüyrm:KK43:acaba ilişkisi var yazısının farkında da değilmi bilinçli olmadanmı kalmış öyle o:KK43:bi bilsem:KK43:(oyzden aydınlanır kafam die danışmak istemştm cnm.

Merhaba.
İnsanlara artık güven yok. Erkeklere de güven yok. Face öylesine girip çıkıyordur. Onlar kadınlar kadar ince hesap yapmazlar.

Face de ilişki başlama tarihi yazması sonucu değiştiriyor mu? seninle sevgili olarak mı görünüyor. Senin ilişkin bitmiş ise nokta koyulmuştur. o açınca sen de açmışsın. Umudun var ama inan bu adamlar oyun peşinde. Sen bu tuzaklara düşme. Seni düşünen adam arar sorar arayıp sormuyor ufak hesaplar yapıyorsa şimdi neyse ilerde de öyle olur.

Kendi yakın arkadaşım erkek bile aynı anda kaç tane kızla çıkıyor. Halen aklı başka kızlarda. Gerçek sevgi kendini hissettirir. Acaba seviyor mu diye düşündürtmez. o Sevgisini hissettirmiyorsa güçlü bir hissi yoktur.

Hepimiz farklı sıfatlarla sıfatlandırıldık. Şayet yaratan herkesin tıpatıp aynı olmasını isteseydi, hiç şüphesiz öyle yapardı. Farklılıklara saygı göstermemek, kendi doğrularını başkalarına dayatmaya kalkmak, Hakk’ın mukaddes nizamına saygısızlık etmektir.
-Şems-i Tebrizi-

Merhaba.
İnsanlara artık güven yok. Erkeklere de güven yok. Face öylesine girip çıkıyordur. Onlar kadınlar kadar ince hesap yapmazlar.

Face de ilişki başlama tarihi yazması sonucu değiştiriyor mu? seninle sevgili olarak mı görünüyor. Senin ilişkin bitmiş ise nokta koyulmuştur. o açınca sen de açmışsın. Umudun var ama inan bu adamlar oyun peşinde. Sen bu tuzaklara düşme. Seni düşünen adam arar sorar arayıp sormuyor ufak hesaplar yapıyorsa şimdi neyse ilerde de öyle olur.

Kendi yakın arkadaşım erkek bile aynı anda kaç tane kızla çıkıyor. Halen aklı başka kızlarda. Gerçek sevgi kendini hissettirir. Acaba seviyor mu diye düşündürtmez. o Sevgisini hissettirmiyorsa güçlü bir hissi yoktur.
teşekktrler cvbınıza çok.sevgsini hissttiriodu benm gibi sevyr sanmştm 3 yıl olmştu ve hiç bizaman beni kırmadı ve çk ii merhamtli bi insan oldgnu sanmştm,herzaman iyidk onunla biz yaznlz yabncı uyruk oldgndan ikame süresi dolmştu oyzden uzadı birz süreç sandm ama ikmesi için ona yardm edp ihamesini alınca baktm hala nişan evlilik lafı planı yok dilinde 3 yıl olmş,zaman geçio planları yok rahat plansz yaşar gibi yaşıoam sornca oluck zamanı gelnce sorunlarmı hallednce gibi geçişştrci cvplar hiç bi engel kalmamşken hep engel koyan udan sebepten olmaya başladı bende bu duruma sinirlendm doğal olarak ve tabiki kızdm,dile gitrdm..kendini çekmye başladğnı hisstrmeye başladı ve hiç cvpsız açıklamasz gitti ne cvp yazdı ne telimi açtı koparmak istedi ve kopardı sesszce:KK43:çok kötü günler geçrp üzüldm ani olnca kabullenemedm ve hep yazmaz yapamaz o böyle bana çk merhamtli ii biri kimsei üzemz beni hiç üzemz ara kafası yerine gelnce dedm ama aramadı.neden die sordğm msjlarımada zamanı gelnce cvplarım dedi tek ve son msjında da belki birgün cvplarım deip kendine ii bak deip gitti.3yıl,sevgi,hayaller,büyük fedakarlklar boşmuş herşy boşa gitti yazık oldu.1yıldır acı çekiyrm bekledm hep bekledm arar msj atar dedm ama aramadı geri gelmedi.facesini dondurmştu ama beni silmemşti öyle olnca 4ay sonra bende dondurdm 1yıla yakındır donuk facem,geçende onun açtğıı gördm tekrardan ve bende aktif yaptm,baktmki ben hala listesindeym ve ilişkimiz başladğı 2011 ağustosta ilişkisi var yapmştk durumumuzu baktım ki hala o da duruo şuan.ama aramıo sormuo.nie facede o durum 2011 ve ilişkisi var yazısı öyle şuan bilemiyrm ve kafam çk karıştı.sosyay medyayıda ben fazla bilmedğm için burdan danışmak istedm,acaba ilişki durumunun öyle yazdğının farkında deilmi şuan bilinçszmi yani yoksa bende facemi dondurduğmda 1yıla yakında hiç girmedm o benim onu sildiğimimi sandı acaba yani dondurunca faceyi listendeki kişiler senin dondurduğunun farkındalarmı yoksa yok olarak göründüğü için silmiş olarakmı sanıo kişiler bunu?bu konuda aydınlanmaya ihtiyacım var.buarada içimi döktüm umarm sıkmamışımdır.

günaydın kızlar, hayırlı cumalar.
dün akşam baya temizlik yaptım. geç yattım ama rahat uyudum.
ondan önceki akşam da biraz yapmıştım. koltukları filan çektim. makinaya tül attım sabah çıkardım miss gibi kokuyolardı.
oh şimdi evimde keyif yapmak vardı.......

X