30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

selamlar çok yorgunum. lise gezileri yapıyorum bir haftadır eğlenceli ve youcu geçiyor. okulda kermes vardı her yer yiyecek falan şahaneydi :)

hayat güzell nefes almak en güzeli. şimdi de paara gideceğim :) taza meyve sebze alıyorum diye sevinen bi insan oldum ben yeahh :) 27 yaşıma sayılı günler kala pozitiflikten ölücem
Pozitiflik iyidir. :) Candır. :KK66:

Söylediklerinize dikkat edin; düşüncelere dönüşür.
Düşüncelerinize dikkat edin; duygularınıza dönüşür.
Duygularınıza dikkat edin; davranışlarınıza dönüşür.
Davranışlarınıza dikkat edin; alışkanlıklarınıza dönüşür.
Alışkanlıklarınıza dikkat edin; değerlerinize dönüşür.
Değerlerinize dikkat edin; karakterinize dönüşür.
Karakterinize dikkat edin; kaderinize dönüşür.
Mahatma Gandhi

İnsanlar arasında iyilikten başka hiçbir üstünlük kabul etmem. Karakterin olmadığı yerde, ne büyük sanatçı, ne de büyük mücadele adamı vardır. Orada var olan, zamanın yok ettiği, içleri boş yaratıklardır. Bütün mesele, büyük görünmek değil, gerçekten büyük olmaktır."Beethowen

mrba herkeze kızlar bişey sorabilirmiyim?bayadır face kullanmıyorum çok 1 yıldırda dondurmuş durumdayım oyüzden kafamda soru işareti oluştu.ben facebook umu dondurduğum zaman listemdekiler beni yok olarakmı görür yoksa donuk olduğum anlaşılırmı?yok olarak çıkarsam eğer listemdeki kişi benim onu sildiğimi mi düşünür?:/

mrba herkeze kızlar bişey sorabilirmiyim?bayadır face kullanmıyorum çok 1 yıldırda dondurmuş durumdayım oyüzden kafamda soru işareti oluştu.ben facebook umu dondurduğum zaman listemdekiler beni yok olarakmı görür yoksa donuk olduğum anlaşılırmı?yok olarak çıkarsam eğer listemdeki kişi benim onu sildiğimi mi düşünür?:/

Merhaba

Aramıza hoş geldin ilk önce. Facebook dondurulunca anlaşılıyor, ben tamamen silmiştim hesabımı, o zaman profilin hiç çıkmaz. Bir kaç ay önce facebook lazım olduğu için tekrar açtım ve o zaman bütün arkadaşları tekrar eklemek zorunda kalmıştım.

X