Dudak Makyajı 30 saniyede dolgun dudak!!kızlar bu ne yaa inanamayacaksınız

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
bu kız heryerini o aletle şişiriyordur , memeside poposuda duduşları gibi sahtedir

kızın dudakları normal haliyle çok güzel ve yeterince dolgun o yüzden yaptığı işlem sonrası iğrenç oldu ama ince dudaklı birinde denense güzel durabilirdi

bence dudaklar çok kısa bir süre sonra eski haline dönüyordur ve sürekli kullanmanın bir zararı vardır

bence de hiç hoş değil kızlar, zaten kadının dudaklar kalın, hiç hoş olmamış hem doğal görünüm de yok

tam olarak dudakları nereye ve ne şekilde koyucaz ? nasıl çekicez ? brz daha anlatabilir misin canım ?

canım pek anlamadım yaa nasıl oluyo gerçekten sonuç veriomu ya

bu ne yaa..az daha pompalasa kafam kadar olacak dudakları..
bu kadar yapmacık görünümde ve büyüklükteki dudakları hayatta istemem..ince olur ama en azından kibar olur doğal olur..kafa kadar pompalanmış dudağı napam..bende bayağı doğal duran bişi sandım..

bence de hiç hoş değil kızlar, zaten kadının dudaklar kalın, hiç hoş olmamış hem doğal görünüm de yok

bende seninle aynı fikirdeyim..bari ince dudaklı birinde yapsalardıda doğal dursaydı..hep kadında kalın dudak seksi sanılıyor ama işte ortada ne seksilik ne güzellik var..ağzını açsa beni yutar kalın sevmiyorum ben öle..

zenci dudağı gibi..çok çirkin..
kızın dudaklarının eski hali daha güzelmiş..

çok korkunç ya neresi güzl olmuş allah aşkına..
güzelim kız korku fliminden fırlamış gibi oldu..
amannnnnnnnn ince dudagıma kurban olayım:)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…