30 aylık kızımla uyku eğitimi

Çok şükür bugün sakin...30dakikada huysuzlandı...3kere yatağından indi tekrar yatırdım çıktım.ve son 15dakikadır sesi gelmiyirdu odaya girdim sakin uzanmış durumda üzerini kapattım öptüm çıktım...çok mutluyum ya.galiba eğitimimiz iyi sonuçlanacak...sakin huzurlu uyusun yeterki...

Şükürler olsun kızım uyumuş.tahminimce bi 15dakikadır uyudu...yani 1saate..ama olsun yormadan yorulmadan...çok mutluyum..yarın daha huzurlu uykulara inşallah

Bu gün eğitimde 4.günümüz...saat 14.35de yatağına yatırdığım kızım 20dakika oldu hala uyumadı.6kere falan indi yataktan geri yatırdım...en sonda da bi daha inersen odadan çıkarım dedim inmedi bi daha...

NOT: LÜTFEN OKUYAN ARKADAŞLARIM YALNIŞ BİLDİYİNİZ YERLERİ BELİRTİN...

Saat 21.13de ben kızımı gece uykusuna yatırdım...kendim de yorgunum yatağıma uzandım...iki kere yatağında kalktı bende geri yatırdım...bakalım bi gün nasıl olacak

Odada olduğum vakit oynamak peşindeydi ben de bıraktım çıktım.ve bi saat içinde uyudu... bi uyku saatini 9.30a çeksem belki daha rahat edicez...neyse yarından saatlerde çekiliyor...belki daha iyi olur diye umud ediyorum...

Bugün eğitimde 5.günümüz..kızımı 14.10da yatağına yatırdım.kendim de uyumakmiçin uzandım ama bir az sonra anne çık git odadan dedi çıktım bende.14.25den içerde ses yok daha...

Bugün öylen kızım uyumadı...uyumak istemedi.aklı fikri oyundaydı.ben de ısrar etmedim..uymak istemiyormusun diye sordum o da hayyııır dedi ben de tamam dedim...

Dün kızımı odada bırakıp çıktım akşam uykusunda.bir az ağladl ama 15dakika içinde uyudu...sabah 9.30da kalktı...öylen uykusuna kaçta yatırayım bilemedim...2de de çıkmam gerek

Uyku eğitimimiz hala devam ediyor...bi tek sorun var.yatağından inmesi.bayadır kendinin rahat inim çıkması için yatağın ön kısmını çıkarmışdım ama yeniden takmam gerek...çünki iniyor yatağından yoksa arkamca ağlaması sızlaması kesdi sankim...neyse ya 3gündür baya karıştı..inşallah yarından aynen devammm

Kızlar artık akşam uykularını öylen uykularına görs ayarlama kararı aldım...çok şükür kızım ağlamadan yataktan kalkmadan uyuyor...mesela öylen uykusundan 5 30da kalktığı için ben de 9.30da yatırdım....yani bu işi böyle çözdüm...dilerim tüm uyku sorunu çeken anneler böyle rahatlar...rabbim tüm yavrularımızı korusun inşallah

merak ettim nasıl gidiyor uyku düzeniniz
İyi canım.çok şükür...yatağına bırakıp çıkıyorum konuşup konuşup uyuyor...ağlamıyor sızlamıyor çok şükür...yatağının ön kısmını çıkarmıştım geri takdım yataktan inme problemini hall ettim...sabahları da geç kalkarsa yatırmıyorum öylenleri...iyiyiz çok şükür

benim 22 aylık kızım var 16 aylık olana kadar emzirdim hep benle uyudu, şimdi hala benle uyuo, odası var ama sadece oynamaya giriyoruz
sizi okuyunca heves ettim ben de denesem mi acaba diye

benim 22 aylık kızım var 16 aylık olana kadar emzirdim hep benle uyudu, şimdi hala benle uyuo, odası var ama sadece oynamaya giriyoruz
sizi okuyunca heves ettim ben de denesem mi acaba diye
Mutlaka denemelisiniz bence...ilk 2 gün çok zor ama sonrası super.. yok bizim hiç sorunumuz olmadı...ama yazmlştım ya son 2 3 ayda kötü hale gelmişti..neyseki düzeldi sonunda:KK66:

X