Tuvalet Eğitimi 30 aylık erkek çocuk tuvalet egitimi

Bezi bıraktığımız andan başlayıp bugüne dek yaşadığımız sorunlar, altına kaçırma, tuvalet eğitimine dair herşeyin paylaşıldığı alandır.
Dogru yapmışsıniz.
Annenin hazir olması bence çocuğun hazir olmasından daha önemli.
Çünkü bu süreçte çocuğun gelişimi ve karakteri için çok sakin ve sabırlı bir anne olmak zorundayız.
Hamileyken başlamış olmanız bile büyük başarı.
Neyse siz de üzülmeyin o da üzülmesin. Sağlık olsun .
Hayırlı ve en doğru zamanda tekrar başlarsınız

Google'dan biraz arastrn ben de takldgnz yerlerde söylerim Amacım bu iletişimi ailelerin arastrp kendi cocuklariyla uyumlanmalari.

Google'dan biraz arastrn ben de takldgnz yerlerde söylerim Amacım bu iletişimi ailelerin arastrp kendi cocuklariyla uyumlanmalari.
Ayol internetten hep araştırıyoruz ben sizin hikayenizi merak etmiştim

Buda çok işe yarıyor bence özellikle büyük tuvaletini yaptığında bütün ev batiyodu bunu kullandığında sadece kilotta kalıyor hem temiz oluyor hem cocuk kilot giymeye alışmış oluyor

Eklentiler

• Screenshot_20210518-202433_Chrome.jpg
    24,3 KB · Görüntüleme: 19
Mintimint
Tuvalet eğitiminde burada tüm aşamaları yazalım mı?
Bugün benim için çok zor geçti.
1. Gün.

Yarın daha kolay geçer inşallah.
Bezi tamamen çıkardın değil mi?

Yok canım tamamen çıkarmadım dedim günde 4-5 saatle başlayım sonra saatleri uzatarak bıraktirim
Simdi bez taktım uyutacagim diye.
2 defa tuvalete çiş yaptı.
6 defa evin içine ve kiyafetlerine yaptı.
Kaka hic yapmadı bugün.
Surekli temizlik yaptım bugün.
Zayiflamak isteyen bence çocuğuna tuvalet eğitimi versin

Buda çok işe yarıyor bence özellikle büyük tuvaletini yaptığında bütün ev batiyodu bunu kullandığında sadece kilotta kalıyor hem temiz oluyor hem cocuk kilot giymeye alışmış oluyor
Kaç gün sürdü tamamen altına yapmayi birakmasi?

Kaç gün oldu canım başlayalı

En önemlisi annenin sabırlı olması. Bugün bi kilimin üzerine 1de parkenin üzerine çişini yaptı çekindi benden ben başını okşayarak çişin geldiğinde tuvalete gidelim bana söyle dedim. Normalde yaramazlık yapsalar sesimi çıkarırım ama konu wc alıştırma olunca polyannayı oynucam hiç korkmaması lazım
Kaç aylık canım
Yarın olmazsa lcwaya gidip alayım bunlardan çok yardımcı olacak

32

Ya aynı benimki gözümün içine baka baka elindeki suyu meyve suyu yada ağzında ne varsa halıya döker . Atar ,bizimkide öyle kalem bulur nerden bulur bilmem hep ona denk gelir buzdolabıni mutfak dolabıni ellerini çizer yapma derim gülerek daha çok yapar

Yalnızım diye üzülüyordum bu akşam oturma odasına minderleri getirttiler uzanarak tv izlemek istemişler hevesleri kaçmasın dedim sıkı sıkı tembihledim akıllı durun bi wcye gidip gelecem diye. Bi döndüm ki kafamdan aşağı kaynar sulardolaptan süt şişesini al koltuğa,kilime ,mindere,çarşaflara ,üstüne dök antidepresana başlıcam galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…