3 yaşında oğlum sürekli babaannesinde kalmak istiyor

alazelif

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2024
3
0
3 yaşına girmek üzere olan oğlum sürekli babannesinde kalmak istiyor.Oraya gittiği zaman yeterince vakit geçiriyor hatta bazen sabahtan akşama kadar orda oluyoruz.Ama eve gidiyoruz artık diyince başlıyor ağlamaya.Bu ağlama öyle böyle bir ağlama değil kıyametleri koparıyor resmen.Her yolu denedim ama malesef sonuç alamıyorum.Önerilerinizi bekliyorum.

Babannesi yüz veriyodur burda kal diye. Sen evine git sonra yine gelirsin falan demiyormu

Ağlamasına kulak tikayacaksiniz. Gitmeden önce bilgi vereceksiniz gidiyoruz ama kalmayacağız, kalkmadan önce de 10 dk sonra kalkıyoruz ,arabayla oyna kalkıyoruz, suyunu iç kalkıyoruz diye gideceğinizi belirtin.

Bende hep anneannemde kalmak için ağlıyordum kardeşimi kıskandığım için sözde annemle babama ceza veriyordum.

Babaanne yüz verip kural koymuyorsa o yüzdendir. Babaannesiyle de konuşun bence o da müsade etmesin.

Babannesi de konuşuyor oğlum hadi eve gitme zamanı vs diye ikna etmeye çalışıyor.Ama yine de ikna edemiyoruz.

Benim kızimda annannesinden eve giderken ayni oyleydi kaç kere annem ev kiyafetiyle bize geldi . Yapisiyordu ayrilmiyordu. Büyüdükçe geçti. Çünkü annem sınırsız her istediğini yapıyordu. Çok ikaz ediyordum annemi bu konuda.

kızımda aynı 27 ekimde 3 yasında olacak buda bi süreç heralde normalde bi aglamada değil sokak bina dinliyo artık o derece

O yaşlarda bende öyleydim, babannemden yüz buluyordum :) Stres yapmayın, zamanla geçer..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…