3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

N nebahat_1990 canim listen bitti rabbim dualarini kabul etsin babanin mekani cennet olsun bize de senin gibi hayirli evlatlar nasibetsin
Allah razı olsun arkadaşlarım. Rabbim, Hepimizin dualarını kabul etsin. Hakkımızda herşeyin hayırlısını versin.
Hepinize günaydın.

Son düzenleme:
Kizlar selam sabah erken uyandim biraz kasik agrim oldu icimden birsey beni durttu hazir tatil arastirma hastanesine gideyim dedim gittim kimse yoktu hemen sira geldi muayene oldum dunku on mmlikler kaybolmus bissuru minik yumurta var en buyugu 8mm hem polikistik hem multikistik gorunumde yumurtaliklarim ayrica benim normal tedavi yollarim kapanmis bitmis tup bebekten baska carem yokmus onada su anda ne zamanim ne de param var durum boyle ciktigimdan beri agliyorum cocuk isi rafa kalkti o raftan ne zaman iner bilmiyorum

Allah Allah ya onceki drun birsey bilmiyor yada bugun gittigin dr.canim benim neden tedavi yollarin tikanmiski.

Artik umudum kalmadi elbette diyeceksiniz Allahtan umut kesilmez ewet kesilmez ama benim elimden gelen bu kadar bitti artik ewi satsak bile zamanim yok mecburen yaz tatilini neklemek zorundayim ayrica tokatta olacak is degil buyuk sehirde olmam gerekiyor en erken birbucuk yil sonra tayin isteyebiliyorum

gercekten bu gune kadar hep fatma elinden geleni ardina koyma yap vazgecme diyordum ama benim yapacaklarim bitti cok uzgunum elimden geleni yaptim olmadi bitti buraya kadarmos bundan sorasi Allahin isi isterse bu ay verir isterse hic vermez

canım hemen kendini üzme, başka doktorlara da git. hatta mümkünse hemen bugün başka hastaneye de git.

CANIM DR BUNU NASIL ANLADI Kİ RABBİM DİLERSE HERŞEY OLUR ÜMİDİNİ KIRMA SAKIN İNŞ OLACAK CANIM BENİM ALLAH BÜYÜK

Allah Allah ya onceki drun birsey bilmiyor yada bugun gittigin dr.canim benim neden tedavi yollarin tikanmiski.
Klomeni en fazla 6 kere kullanmam lazim sonrasi ise yaramiyormus ki ben 20 kutu falan kullandim igneleri ise 2 kere kullanabiloyomusum 4 kur kullanmisim bundan sonrasi tup bebek ama dedim ya ne imkanim ne param ne zamanim var tikandim yani ewet gittigim dr hicbisey bilmiomus ozel parami almislar iste

Gülüm Allahtan ümit kesilmez, belki senin icinde bir mucize gelisir. Üzülme baska doktorlara da görün bakalim onlar ne diyecek.

CANIM BAK BENİM DR AYRICA TÜP BEBEK UZMANI HASTANED ÜNİVERSİTE HASTANESİ TAVSİYE EDERİM.YAZA COK KALMADI CANIM TATİLE GEL BİR GÖRÜN BAKALIM NE DİYECEK

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…