3 temmuz 2024 aşılama olanlar

Haziranda gittiğim inferlitede eşimin testi için eylüle gün verdiler malesef biz de temmuzda işlemler tamam olur diye bekliyorduk inşallah güzel sonuçlar alırsınız
Sperm testi için mi tam anlayamadım sperm testi 2 gün sonraya randevu veriyorlar çünkü hangi hastahane

Birkaç kür kullandı keçi boynuzu tüketti ama çok değişken daha önceki verdiğimiz teste göre daha iyiydi sonucu
Bizim ileri hız ilk testte 32 milyon olması gerekirken 10 milyondu 1 ay kür ve arı balı poleni yaptım 19 milyona çıktı ve doktorum da bu şekilde devam edin dedi ama nasip aşılamaya gideceğimiz hafta eşim enfeksiyon kaptı 2 hafta ne yemek yedi ve kür yaptı o yüzden 13 milyona düştü ama doktor önemli değil dedi küre devam ediyorum ve arı balı polenine de

Canım bana da yaptığın kürün içeriğini yazar mısın. Biz de lazım olur yine tutmazsa. Başlayalım biz de baya etki etmiş siz de maşallah ya bu sonuçlar da hiç sağlıklı olmuyor aslında. Biz iki tane özel hastanede sperm testi vermiştik sonuçlar sıkıntısız görünüyordu. Sonra bir labaratuvarda verdik orada her şey daha net çıktı dr da ben bu laboratuvar daki sonuçları dikkate alıcam dedi. Kendi hastanesine bile güvenmiyor anlayacağın Mersin’deyiz bu arada

prof Saraçoğlu YouTube de anlatıyor detaylı sperm düşüklüğü yaz canım onu yaptım arı balı poleni aldım aktardan sabah aç karına arı balı poleni kürü de gem gece hem sabah kullandı 1 ay da doktorum bile şaşırdı canım . Testi de eşim 3-4 kez verdi hepsinde hızı sorunluydu o yüzden başka bi yerde vermeyi düşünmedim hiç

Tamam canım teşekkür ederm o kadar çok şey var ki çağın sorunu haline gelmiş üreme. Herkes de bu durumu kullanıyor her türden kür var. Böyle faydasını görenlerden almak daha mantıklı

Bu arada sperm değerinin sürekli değişmesi çok normal 3-4 üroloja gittik eşim için özeldeki doktorumuz o sabah yediğin kahvaltı da akşam yediğin yemekte etkiliyor içtiğin su bile dedi kadın gibi doğuştan belli bi yumurta rezerviyle doğmuyorlar o yüzden eşim zayıftı kilo al demişti

Tamam canım teşekkür ederm o kadar çok şey var ki çağın sorunu haline gelmiş üreme. Herkes de bu durumu kullanıyor her türden kür var. Böyle faydasını görenlerden almak daha mantıklı
Herşeyi eskiler bilir derler ya doğru bu canım biz ilaçta kullandık bir işe yaramadı ama artarnetif tıp her zaman daha sağlıklı şans eseri denk geldim hocaya altta yorumlarını oku çok umut veriyor

Doğrudur yediğmz içtiğimiz her şey etkiliyor.

Herşeyi eskiler bilir derler ya doğru bu canım biz ilaçta kullandık bir işe yaramadı ama artarnetif tıp her zaman daha sağlıklı şans eseri denk geldim hocaya altta yorumlarını oku çok umut veriyor
Bakayım canım ben de ilaç kullandık her dr ayrı bir ilaç öneriyor artık bıraktık onları faydasız gerçekten. Deneyeceğim bu söylediğini çok teşekkür ederim

Öyle yapıyorum yaptığımız pek bir şey yok. Dr. Size ilişki önerdi mi? Nasıl geçiriyorsunuz bu süreci?
Evet 3 gün çok önemli dedi ve benim arkadaşım da 3 günü değerlendirerek ikiz bebekleri oldu pek bi belirtim yok sadece göğüslerime dokunamıyorum acıyor oda ilaçlardan dolayıymış kasıklarım da az da olsa sancı yapıyor ben çok yatmadım doktorum da önermedi kan dolaşımın hızlansın dedi küçük küçük işler yaptım ama ağır kaldırma ani hareketten sakınıyorum. Sizin süreciniz nasıl geçiyor ?

Dr. Bize de ilişki yasağı yok dedi biz tedirgin olduk biraz ilk gün denemedik 2. Gün değerlendirdik. Aynı şekilde göğsüm sertleşti acıyor benim de. İlk gün uzandım baya sonrasında normal rutine döndü zaten. Bugün daha da iyiym kasıklarım da sıkıntı yok gibi. Hemen hemen aynı durumdayız

Benim çok yumurtam çatlamış o yüzden kaşık ağrım çoktu doktorum öyle söyledi ama tüm vücudumun dengesi şaştı gerçekten inşallah güzel haberler alırız emeklerimiz boş çıkmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…