3 temmuz 2024 aşılama olanlar

Benim doktorum kanmaa olabilir lekenlem şeklinde içerde islme yaptigimiz için zedelenmeden dolayı olabilir korkma dedi. Ama bende olmadı olmasida normal ama

Benim doktorum kanmaa olabilir lekenlem şeklinde içerde islme yaptigimiz için zedelenmeden dolayı olabilir korkma dedi. Ama bende olmadı olmasida normal ama
Evet işlem yaparken rahmi iyice tutsun diye sıkıştırdı dr. Ondan kaynaklıdır diye düşünüyorum o an acı da hissettim çünkü 4-5 sonra oldu bende o leke

Arkadaşlar bir şey sorucam. Sizin eşlerinizin spermler yıkandıktan sonra kullanılan sperm sayısı kaçtı?

Arkadaşlar bir şey sorucam. Sizin eşlerinizin spermler yıkandıktan sonra kullanılan sperm sayısı kaçtı?
Benim sperm sayısı çoktu ama hızı düşüktü eşim 1 hafta bağırsak enfeksiyonu geçirdi o yüzde hızı 10 milyondu doktor yeterli dedi ama bilemiyorum sizin ne kadardı?

Benim sperm sayısı çoktu ama hızı düşüktü eşim 1 hafta bağırsak enfeksiyonu geçirdi o yüzde hızı 10 milyondu doktor yeterli dedi ama bilemiyorum sizin ne kadardı?
Bizim ki sınırda idi 4 milyon ileri hareketliliği dr düşük ama tutma ihtmaili var dedi bakalım hayırlısı her şeyin🤲🏻

Haziranda gittiğim inferlitede eşimin testi için eylüle gün verdiler malesef biz de temmuzda işlemler tamam olur diye bekliyorduk inşallah güzel sonuçlar alırsınız

X